Корпорація GMV отримує великі контракти на наземний сегмент Galileo другого покоління

В даний час Galileo надає послуги позиціонування, навігації та синхронізації з точністю до 20 см більш ніж 400 мільйонам користувачів по всьому світу В даний час Galileo надає послуги позиціонування, навігації та синхронізації з точністю до 20 см більш ніж 400 мільйонам користувачів по всьому світу

Galileo (європейський конкурент американської супутникової угруповання GPS і російської ГЛОНАСС) стрімко розвивається для вирішення цивільних і бізнес задач

Багатонаціональна технологічна корпорація GMV грає ключову роль в наземному сегменті другого покоління Galileo (G2G). Galileo європейська глобальна цивільна супутникова система навігації і позиціонування. Galileo першого покоління (G1G), що працює з грудня 2016 року, складається з космічної інфраструктури (на сьогоднішній день 26 супутників) і наземної інфраструктури. В даний час Galileo надає послуги позиціонування, навігації та синхронізації з точністю до 20 см більш ніж 400 мільйонам користувачів по всьому світу.

Завдання 2-го покоління супутникового угруповання Galileo

Основними завданнями G2G є поетапне впровадження нових послуг, поліпшення існуючих послуг і підвищення надійності та безпеки системи при одночасному скороченні як експлуатаційних витрат, так і витрат на обслуговування, і все це з основною метою зміцнити позицію Galileo як однієї з найкращих глобальних супутникових навігаційних систем майбутнього.

G2G ділиться на кілька етапів. У першому, очолюваному Європейським космічним агентством (ESA), вимоги місії були визначені на системному рівні. Потім був підготовчий етап, який, в свою чергу, перейшов до етапу реалізації. Крім підготовки кількох проектів, які потребують виконання місії, GMV з 2018 року очолює один з консорціумів, які працюють над повним наземним сегментом G2G на етапі підготовки.

Основними завданнями G2G є поетапне впровадження нових послуг, поліпшення існуючих послуг і підвищення надійності та безпеки системи

Співпраця GMV і ESA для розвитку Galileo в умовах пандемії

На етапі підготовки, незадовго до початку блокування COVID, ESA оголосило про успішне завершення фази B1 перед тим, як оголосити тендер на нову фазу B2 в якості прелюдії до впровадження G2G.

Хоча публікація запрошення до участі в торгах на цьому етапі була відкладена до середини червня, GMV ніколи не припиняла свою діяльність в G2G. В останні місяці GMV залучила нових співробітників і партнерів в команду проекту, а також працювала над новими ідеями та почала деякі заходи проекту.

Члени команди пройшли різні курси підвищення кваліфікації, деякі з них отримали сертифікат по SAFe 5 Agilist. Протягом цих місяців GMV також намагалася пристосуватися до нових обставин пандемії, впроваджуючи віддалену роботу, віртуальні зустрічі та нові набори інструментів.

Вся ця підготовча робота пройшла добре. ESA недавно ще раз звернулося до GMV як до одного з трьох основних підрядників фази «B» наземного сегмента G2G.

GMV тепер ідеально підходить для цієї нової фази супутникової навігації Galileo, що робить її однією з ключових компаній на етапі впровадження і розробки наземного сегмента G2G.

Прочитано 42 разів

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 

 

© Трансконтроль Україна, м Київ 2013-2021, (044) 360-55-43

GPS моніторинг транспорту, найкраща GPS система моніторингу
і контролю автотранспорту, контроль витрати палива, GPS ГЛОНАСС Україна