GPS / ГЛОНАСС моніторинг транспорту

GPS / ГЛОНАСС моніторинг транспорту

Система GPS / ГЛОНАСС моніторингу транспорту "Навігатор-С"

 

funk

 

Апаратно-програмний комплекс "Навігатор-С" - це потужний професійний інструмент для тотального контролю рухомих і стаціонарних об'єктів спостереження. За допомогою GPS / ГЛОНАСС системи контролю ви можете в режимі реального часу контролювати роботу всього автопарку, оперативно впливати на ситуацію, а різноманітні звітні форми дозволять вести скрупульозну статистику і аналіз економічної ефективності бізнесу.

Для зайнятих керівників розроблено мобільний додаток "Navigator Plus" з метою оперативного контролю за місцем розташування, маршрутом і пробігом автомобілів або мобільних співробітників. У кілька натискань по екрану пристрою під керуванням ОС Андроїд ви отримуєте інформацію про стан роботи власного автопарку або розташування мобільних співробітників.

Використання сучасної елементної бази, об’єднаних модулів позиціонування GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU в автомобільному термінальному обладнанні, дає можливість значно підвищити точність визначення географічних координат об'єкту спостереження в умовах низької видимості небосхилу (щільна міська забудова, густа рослинність, тощо).

Останні покоління бортових GPS / ГЛОНАС терміналів (контролерів, маячків, трекерів) комплектуються різноманітними інтерфейсами, основними з яких є цифрові RS232 і RS485, частотні і аналогові входи. Використовуючи такі інтерфейси, система GPS ГЛОНАСС моніторингу транспорту дає можливість користувачеві контролювати роботу різноманітних зовнішніх датчиків і виконавчих пристроїв - датчики рівня і витрати палива, датчики температури і обертів двигуна, датчики навантаження на вісь (ресорні і пневматичні). Підключення до GPS / ГЛОНАСС терміналів модулів КАН-ЛОГ дає можливість зчитувати параметри з КАН-ШИНИ автомобіля. Ціна автомобільного GPS / GLONASS трекера, терміналу, маячка - від 990 грн з ПДВ, в залежності від функціональних можливостей, наявних засобів зв'язку, кількості інтерфейсів, якості елементної бази, ємності вбудованої акумуляторної батареї, тощо.

Дистанційний контроль витрати палива

Система мониторинга и контроля транспорта GPS ГЛОНАСС Киев Украина.

Основним елементом витрат в автопарку є закупівля палива. Проблема контролю, обліку та економії витрат ПММ варта в наш час як ніколи гостро. Установка системи GPS / ГЛОНАСС контролю витрат палива дає нашим клієнтам можливість відстежувати поточний рівень палива в баку в режимі онлайн, час, місце та обсяги заправок або зливів. Створення звітів за будь-який період часу дає ясну картину по витраті палива в кожній одиниці транспортного засобу.

Ціна рішення по супутниковому контролю витрати палива першочергово залежить від типу обладнання та особливостей транспортного засобу. Найпростіше рішення (бюджетне) - це контроль витрати палива шляхом підключення до штатного датчику рівня палива. Перевагою такого підключення є низька вартість. Недоліком - велика похибка показань штатного датчика рівня палива.

Основним варіантом контролю витрат палива є установка цифрових або частотних датчиків рівня палива ємкісного типу. Похибка вимірювань витрати палива в цьому випадку становить 1-2%. Порівняно низька ціна датчиків рівня палива 1400 - 3550 гривень з ПДВ, висока точність вимірювань, невибагливість до умов експлуатації - дає можливість говорити про те, що дане рішення є оптимальним за критеріями « ціна / якість / точність» вимірювань. Найбільш універсальними, захищеними від вандалів, якісними, «витривалими» і, відповідно, затребуваними  є датчики рівня палива ємкісного типу- датчик рівня палива ДУ 02 (виробництва Україна) і "RIVNEMIR / FLS-RS485" (виробництва Білорусь).  

У разі ускладнень  монтажу датчика рівня палива на транспортний засіб і за умови наявності комп'ютера - можлива установка КАН-ЛОГ модулів (CAN-LOG), які крім витрати палива, зчитують різноманітні параметри з КАН-ШИНИ автомобіля. Даний варіант підійде тим, хто зацікавлений в отриманні максимальної кількості параметрів роботи автомобіля, комбайна, трактора або іншої спеціальної техніки.

«Трансконтроль Україна» пропонує ПРОФЕСІЙНЕ КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ПО GPS / ГЛОНАСС МОНІТОРИНГУ ТРАНСПОРТУ ТА дистанційного контролю ВИТРАТ ПАЛИВА за ціною від 3800,00 грн з ПДВ!

Вартість на інші варіанти вирішення по контролю витрат палива на підприємстві Ви можете дізнатися, звернувшись до наших спеціалістів за телефонами або електронною поштою, вказаною в розділі КОНТАКТИ.

Новини

Увага! До закупівлі доступний новий унікальний GPS трекер з магнітним кріпленням і ємною акумуляторною батареєю - CARGO SPY

квіт. 19, 2019 3
79e08f32fa8a036f84441baab7b7a7ff GPS моніторинг транспорту, супутникова система моніторингу і контролю транспорту GPS ГЛОНАСС - Трансконтроль Україна.
Хочемо поділитися новиною про можливість придбати в компанії «Трансконтроль Україна»…

Співпраця в галузі авіоніки прокладає шлях до демонстраційних польотів GAINS

квіт. 16, 2019 8
GNSS-модуль, що приймє сигнали від усіх діючих супутникових угруповань GPS / ГЛОНАСС / Galileo / BeiDou точніше здійснює супутниковий моніторинг транспорту
Проект GAINS (General Aviation Improved Navigation and Surveillance) завдяки тісній…

Китай і арабські держави налаштовані на тіснішу співпрацю в галузі супутникової навігації для будівництва "Космічного шовкового шляху"

квіт. 09, 2019 16
kosmicheskij shelkovyj put
У понеділок 1 квітня китайські й арабські офіційні особи, а також експерти передбачили…

Другий супутник GPS III прибув на мис Канаверал напередодні запуску в липні 2019

квіт. 01, 2019 15
7ab716354432ee12f19b58c60471093b GPS моніторинг транспорту, супутникова система моніторингу і контролю транспорту GPS ГЛОНАСС - Трансконтроль Україна.
Супутник під назвою "Магеллан" прибув на мис Канаверал 18 березня на борту літака ВПС США…

Дослідники Антарктики, використовують повітряні змії, для корекції положення супутникового угруповання Galileo

бер. 04, 2019 50
d383d2a7f18b38f50f531c6f6759cc5a GPS моніторинг транспорту, супутникова система моніторингу і контролю транспорту GPS ГЛОНАСС - Трансконтроль Україна.
Науково-дослідницька експедиція з повітряними зміями у внутрішні райони Антарктиди внесла…

 

 

© Трансконтроль Україна, м Київ 2019, (044) 360-55-43

GPS моніторинг транспорту, найкраща GPS система моніторингу
і контролю автотранспорту, контроль витрати палива, GPS ГЛОНАСС Україна