Доступ до сигналу Galileo в середовищі з декількома супутниковими угрупованнями забезпечує переваги і можливості для бізнесу завдяки підвищеній продуктивності і точності. Тут ми розглянемо досвід однієї компанії з геоінформаційних систем (ГІС) і технологіями в Північній Європі, яка використовувала Galileo для підвищення точності позиціювання своїх рішень.
Використання приймача з підтримкою Galileo значно збільшує кількість видимих супутників у всіх галузях, в тому числі в області супутникового моніторингу транспорту. Це, в свою чергу, значно скорочує час, необхідний для отримання даних про місцезнаходження об'єкта з точністю до сантиметрового рівня, в порівнянні з характеристиками приймачів, які приймають сигнали тільки від одного супутникового навігаційного угруповання. Підприємства прагнули включити цей більш ефективний параметр продуктивності в свої рішення і надати переваги своїм клієнтам.
Шведська компанія з геоінформаційних технологій SCIOR Geomanagement AB використовує в своєму обладнанні різні технології, такі як аерофотозйомка дронів, наземне лазерне сканування, GNSS (GPS, ГЛОНАСС, Galileo і ін.) Або різні їх комбінації.
Як виробник вимірювальних технологій, SCIOR добре обізнаний про переваги технологій обробки RTK (обробка сигналів в реальному часі) і використовує цей підхід для отримання даних геопозиціонування швидше і точніше. Щоб ще більше підвищити точність позиціонування супутникового контролю - компанія впровадила в свої рішення технології позиціонування Galileo.
Точність на рівні сантиметрів
Згідно з висновками компанії, які вона представила на останній конференції Intergeo в Штутгарті, вона домоглася значного підвищення продуктивності у своїй повсякденній діяльності завдяки використанню обладнання з підтримкою Galileo.
Наш досвід роботи з Galileo показав поліпшення щільності сузір'я видимих супутників і, отже, зменшення часу, необхідного для отримання точності на рівні сантиметрів. З моєї особистої точки зору, я б рекомендував використовувати це сузір'я в поєднанні з іншими існуючими, так як вони забезпечують підвищену продуктивність
- сказав Хав'єр Коррал, інженер SCIOR Geomanagement AB.
Вагомі поліпшення продуктивності спостерігаються у високих широтах і в умовах слабкої видимості сигналів супутникових навігаційних угруповань. Навіть беручи до уваги, що кращі результати можуть бути отримані на відкритих просторах, з використанням декількох сузір'їв GNSS з Galileo в місцях з густою рослинністю іноді єдиний спосіб отримати задовільні результати, за відсутності станцій диференціальних поправок поблизу.
Хороший показник
Свідоцтво SCIOR про переваги використання Galileo в високих широтах і суворих умовах є хорошим індикатором для інших компаній, що працюють в аналогічних умовах. Більш того, продуктивність зросте в найближчі роки, так як число супутників Galileo збільшується. Даний досвід дає передумови очікувати, що з часом більшого поширення використання Galileo в системах GPS / ГЛОНАСС контролю транспорту - зросте точність вимірювання пробігу, розташування і т.д. транспортних засобів, що відстежуються.