BLE датчик EYE Sensor (Код: Eye_Sensor)

Ціна: 1228.72 грн з ПДВ
Виробник: TELTONIKA
Рейтинг:
BLE датчик для відстежування місцеположення і стану вантажів: температури, вологості, руху
Спецификация BLE датчика Eye Sensor (en) Завантажити

Опис BLE датчика EYE Sensor

Bluetooth датчик EYE Sensor дозволяє відстежувати місце розташування і стан вантажів у місцях, де сигнали GPS недостатньо точні, щоб бути практичними для використання, наприклад в приміщеннях або на вузьких вулицях, оскільки вони зменшуються і розсіюються оточуючими структурами - дахами і стінами. Більш того, діапазон помилок визначення місця розташування деяких GPS-чіпів може бути більше, ніж сам простір усередині приміщення. Всі ці проблеми можуть бути ефективно вирішені за допомогою бездротової технології Bluetooth, нового датчика Teltonika EYE Sensor, а також автомобільних GPS-трекерів.

Всі GPS-трекери марки Teltonika на базі платформи FMB підтримують бездротове з'єднання Bluetooth 4.X LE, тому вони можуть ефективно взаємодіяти з Bluetooth-пристроями, такими як маячки і датчики. Для цього всього лише необхідно, що б трекер був встановлений в автомобілі і налаштований стандартно в тому місці, де антена Bluetooth не закрита великими металевими деталями поблизу.

Як це працює: маленький і легкий EYE Sensor повинен бути прикріплений до того предмету доставки, який необхідно відстежувати і контролювати: посилці, пакету, коробці, паллету і т.д. Оскільки кожен EYE Sensor має унікальний ідентифікаційний номер (ID), який передається по ефіру з налаштованим інтервалами, GPS-трекер зчитує, ідентифікує і відправляє ці дані в поєднанні з даними про місце розташування по GPS на сервер для аналізу.

ПО для GPS моніторингу транспорту визначає і показує розташування всіх Beacons (тобто, маркованих товарів) на основі близькості до найближчого трекеру і допомагає керувати процедурою призначення BLE-датчиків. За допомогою зручного доступу через ПК, ноутбук або смартфон можна отримати доступ до моніторингу товарів що доставляються, що значно підвищує ефективність бізнесу.

Розумні функції BLE датчика EYE Sensor

 • "Proximity Event" (Подія наближення). Можливості налаштування GPS-трекера дозволяють вибирати різні параметри і сценарії для задоволення потреб компанії. Завдяки цьому автомобільний трекер може генерувати події, пов'язані з місцем розташування, події про втрачені та знайдені BLE датчики в залежності від рівня сигналу Bluetooth.
  Наприклад, трекер може генерувати події, пов'язані з близькістю до об'єкта, в залежності від рівня сигналу Bluetooth, одержуваного від маячків. Це дозволяє своєчасно і точно визначити місце розташування кожного рухомого маяка або датчика (тобто, об'єкта відстеження, що цікавить нас), згрупованих в зони "Близько", "Далеко" і "Дуже Далеко".
  В результаті можуть бути сформовані списки предметів доставки, шо відслідковуються в кожній зоні або ініційовані повідомлення про конкретні події. Наприклад, якщо товар покинув всі зони, що відслідковуються  (подія "Втрата"), GPS-пристрій зареєструє цей факт, визначить і запише координати останнього відомого місця розташування і точний час події. Все це робиться для задоволення потреб бізнесу настільки ефективно, наскільки це технічно можливо.
 • "Detection By Filter" (Виявлення по фільтру). Ця функція користувальницької фільтрації дозволяє групувати і називати б'єкти стреження за певною ознакою або властивістю, важливої для бізнес-операцій (наприклад, товари для внутрішньої доставки або експорту; товари вищого або низького пріоритету; небезпечні товари, пошкоджені товари і т.д.). Ця опція допомагає контролювати і управляти предметами або опціями сортування, складування, процедур завантаження / розвантаження і більш ефективно оптимізувати використання корпоративного автопарку, уникаючи таким чином дорогих помилок, заощаджуючи час і ресурси компанії, що призводить до максимальної ефективності.

Зв'язок за технологією Bluetooth має низьку вартість, високу енергоефективність і точність, працює незалежно від мережі і має менше перешкод, а також проста в установці і розгортанні. Маяки і датчики Teltonika з налаштованим відповідно до вимог замовника рівнем сигналу і інтервалами передачі даних можуть бути легко інтегровані в середу з легкою можливістю масштабування. Все це в сукупності призведе до помітного різноманіття і прибутковості проектів, покращення ділової репутації, конкурентоспроможності та поверненню інвестицій.

Переваги BLE датчика EYE Sensor

 • Параметри, що налаштовуються для кожного проекту - що б отримати максимальну віддачу, рівень сигналу маяків і датчиків Teltonika BLE і інтервали передачі даних можуть бути налаштовані в точній відповідності з потребами проекту і використовуватися практично в будівлях будь-якої форми і розміру.
 • Точний моніторинг місця розташування і стану товарів - 100-відсоткова відповідальність за все, що важливо для бізнесу з доставки - товари, цінні активи, процеси, схеми і дії персоналу відслідковуються, контролюються і оптимізуються.
 • Додаткові функції EYE Sensor - велика кількість інтелектуальних і практичних сценаріїв подій, які допомагають відслідковувати, контролювати, управляти і оптимізувати доставку вантажів з винятковою ефективністю.
 • Бездротове і недороге з'єднання Bluetooth забезпечує швидку установку і настройку, низький рівень перешкод, енергоспоживання і є, в цілому, доступним рішенням. У разі пошкодження, втрати або крадіжки аксесуара Teltonika BLE його можна швидко замінити.
 • Підвищення рентабельності і конкурентоспроможності - значна економія витрат завдяки скороченню витрат на перевезення товарів, втрат цінних активів, захист від крадіжок для збільшення прибутку, поліпшення грошового потоку і можливості інвестування / розширення.

Особливості BLE датчика EYE Sensor

 • Довгий термін служби - до 5 років роботи від вбудованої батареї, що знижує фінансові та екологічні витрати
 • Водонепроникний - міцний і водонепроникний корпус IP67, що підвищує довговічність
 • Мобільний додаток сумісний з Android і iOS для швидкої і простої настройки
 • Продуманий дизайн - компактний розмір і точки кріплення роблять його універсальним, відповідним для різних сценаріїв використання

Технічні характеристики BLE датчика EYE Sensor

Розміри і вага BLE датчика EYE Sensor

 • Розміри: 56,6 х 38 х 13 мм
 • Вага - 18 гр

Функціональність BLE датчика EYE Sensor

 • Позиціонування
 • LED
 • Температура
 • Вологість
 • Рух
 • Виявлення магніту
 • Виявлення падіння

Зв'язок BLE датчика EYE Sensor

 • Сумісність з Bluetooth 4.2, сертифікований Bluetooth 5.2
 • Дальність дії - 80 м
 • Рівень потужності передачі - до 8 дБм
 • Чутливість -88 дБм

Акумулятор і живлення BLE датчика EYE Sensor

 • Тип - літієвий, діоксиду марганцю
 • Ємність 620 мАг
 • Термін автономної роботи:
  • 2,5+ років автономної роботи (Tx = 2 дБм; інтервал: 3 с)
  • 5+ років автономної роботи (Tx = 2 дБм; інтервал: 10 с)

Корпус BLE датчика EYE Sensor

 • Ступінь захисту IP67
 • Дві точки кріплення з кожного боку

Вимоги до середовища експлуатації BLE датчика EYE Sensor

 • Робоча температура: від -20 ° C до +60 ° C
 • Вологість (без конденсату) - від 0% до 95%

Сертифікація BLE маяка EYE Beacon

 • CE / RED (EU)
 • FCC (USA)
 • UKCA (UK)
 • RoHS

Сфери застосування BLE датчика EYE Sensor

Відстеження товарів

Мінливі бажання клієнтів, нестача часу, нестабільні ринкові ціни, управління очікуваннями клієнтів, неправильна обробка вантажів, оптимізація логістичних маршрутів - ось найбільші завдання, з якими щодня стикаються компанії, що займаються доставкою і кур'єрськими послугами. Більш того, згідно зі звітом BSI і TT Club Cargo, викрадення вантажів на шляху було найвищим серед всіх крадіжок вантажів у 2020 році - 71%. Втрати зі складів та інших складських приміщень збільшилися до 25%.

Щоб задовольняти ринковий попит, залишатися на плаву, своєчасно надавати клієнтам актуальну інформацію та оптимізувати повсякденні витрати, сучасний логістичний бізнес вимагає не тільки відстеження та управління автопарком, але і товарами, що доставляються: посилками, пакетами, коробками, паллетамі, продуктами тваринництва, харчування, фармацевтичними препаратами і т.д.

Саме тому відстеження наближення для визначення випадків втрати та знаходження або моніторингу навантаження і розвантаження товарів стає важливою процедурою в сфері доставки вантажів. Звичайно, дуже важливим залишається контроль маршруту, відстеження часу доставки і фіксування останнього відомого місцезнаходження вантажу. Це дозволяє оптимізувати процес доставки і значно знизити операційні витрати.

Крім цього, менеджери автопарків повинні ефективно управляти умовами транспортування вантажу в процесі відправки, щоб забезпечити своєчасну доставку в потрібний пункт призначення. Особливо це стосується таких критично важливих параметрів, як температура вантажу, вологість і навіть виявлення ударів. Всі ці дані і події (якщо умови транспортування порушені, посилка загублена або доставлена ​​не за адресою) повинні відслідковуватися, реєструватися і відразу ж відправлятися в ПЗ для GPS моніторингу транспорту.

Проблему зможе вирішити використання маяків для відстеження вантажів, що перевозяться. Якщо необхідно відстежувати тільки місце розташування посилки, що доставляється, слід використовувати зв'язку: автомобільний трекер і EYE Beacon. У випадках, коли необхідно отримувати дані про місцезнаходження і додаткові дані про вантаж, такі як: температура, вологість, виявлення магнітів, переміщення, випадкове падіння, удар, падіння на підлогу або асфальт, рекомендується використовувати комплекти, що складаються з: трекера транспортних засобів і датчиків EYE Sensor.

Топологія підключення BLE маяка Eye Beacon і GPS трекера для відстеження вантажів;

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація по обладнанню назва для GPS моніторингу транспорту

Купити назва товару з підключенням до сервісу «Навігатор», отримати безкоштовну консультацію, інструкцію з підключення та по роботі системи в цілому, замовити безкоштовне тестування системи GPS / ГЛОНАСС моніторингу, дізнатися актуальні ціни під ваші цілі і завдання - ви можете зателефонувавши за телефоном (050) 355-01-00 або пишіть на електронну пошту, або просто заповніть форму

Зв'язатися з нами