BLE маяк EYE Beacon (Код: Eye_Beacon)

Ціна: 1082.44 грн з ПДВ
Виробник: TELTONIKA
Рейтинг:
BLE маяк для відстеження місця розташування вантажів, причепів, будівельних інструментів
Спецификация BLE маяка Eye Beacon (en) Завантажити

Опис BLE маяка EYE Beacon

Bluetooth маяк EyE Beacon дозволяє відстежувати місце розташування вантажів у місцях, де сигнали GPS недостатньо точні, щоб бути практичними для використання, наприклад в приміщеннях або на вузьких вулицях, оскільки вони зменшуються і розсіюються оточуючими структурами - дахами і стінами. Більш того, діапазон помилок визначення місця розташування деяких GPS-чіпів може бути більше, ніж сам простір усередині приміщення. Всі ці проблеми можуть бути ефективно вирішені за допомогою бездротової технології Bluetooth, нового маячка Teltonika EYE Beacon, а також автомобільних GPS-трекерів.

Всі GPS-трекери марки Teltonika на базі платформи FMB підтримують бездротове з'єднання Bluetooth 4.X LE, тому вони можуть ефективно взаємодіяти з Bluetooth-пристроями, такими як маячки і датчики. Для цього всього лише необхідно, що б трекер був встановлений в автомобілі і налаштований стандартно в тому місці, де антена Bluetooth не закрита великими металевими деталями поблизу.

Як це працює: маленький і легкий EYE Beacon повинен бути прикріплений до того предмету доставки, який необхідно відстежувати і контролювати: посилці, пакету, коробці, паллету і т.д. Оскільки кожен EYE Beacon має унікальний ідентифікаційний номер (ID), який передається по ефіру з налаштованим інтервалами, GPS-трекер зчитує, ідентифікує і відправляє ці дані в поєднанні з даними про місце розташування по GPS на сервер для аналізу.

ПО для GPS моніторингу транспорту визначає і показує розташування всіх Beacons (тобто, маркованих товарів) на основі близькості до найближчого трекеру і допомагає керувати процедурою призначення BLE-датчиків. За допомогою зручного доступу через ПК, ноутбук або смартфон можна отримати доступ до моніторингу товарів що доставляються, що значно підвищує ефективність бізнесу.

Розумні функції BLE маяка EYE Beacon

 • "Proximity Event" (Подія наближення). Можливості налаштування GPS-трекера дозволяють вибирати різні параметри і сценарії для задоволення потреб компанії. Завдяки цьому автомобільний трекер може генерувати події, пов'язані з місцем розташування, події про втрачені та знайдені BLE датчики в залежності від рівня сигналу Bluetooth.
  Наприклад, трекер може генерувати події, пов'язані з близькістю до об'єкта, в залежності від рівня сигналу Bluetooth, одержуваного від маячків. Це дозволяє своєчасно і точно визначити місце розташування кожного рухомого маяка або датчика (тобто, об'єкта відстеження, що цікавить нас), згрупованих в зони "Близько", "Далеко" і "Дуже Далеко".
  В результаті можуть бути сформовані списки предметів доставки, шо відслідковуються в кожній зоні або ініційовані повідомлення про конкретні події. Наприклад, якщо товар покинув всі зони, що відслідковуються  (подія "Втрата"), GPS-пристрій зареєструє цей факт, визначить і запише координати останнього відомого місця розташування і точний час події. Все це робиться для задоволення потреб бізнесу настільки ефективно, наскільки це технічно можливо.
 • "Detection By Filter" (Виявлення по фільтру). Ця функція користувальницької фільтрації дозволяє групувати і називати б'єкти стреження за певною ознакою або властивістю, важливої для бізнес-операцій (наприклад, товари для внутрішньої доставки або експорту; товари вищого або низького пріоритету; небезпечні товари, пошкоджені товари і т.д.). Ця опція допомагає контролювати і управляти предметами або опціями сортування, складування, процедур завантаження / розвантаження і більш ефективно оптимізувати використання корпоративного автопарку, уникаючи таким чином дорогих помилок, заощаджуючи час і ресурси компанії, що призводить до максимальної ефективності.

Зв'язок за технологією Bluetooth має низьку вартість, високу енергоефективність і точність, працює незалежно від мережі і має менше перешкод, а також проста в установці і розгортанні. Маяки і датчики Teltonika з налаштованим відповідно до вимог замовника рівнем сигналу і інтервалами передачі даних можуть бути легко інтегровані в середу з легкою можливістю масштабування. Все це в сукупності призведе до помітного різноманіття і прибутковості проектів, покращення ділової репутації, конкурентоспроможності та поверненню інвестицій.

Переваги BLE маяка EYE Beacon

 • Параметри, що налаштовуються для кожного проекту - що б отримати максимальну віддачу, рівень сигналу маяків і датчиків Teltonika BLE і інтервали передачі даних можуть бути налаштовані в точній відповідності з потребами проекту і використовуватися практично в будівлях будь-якої форми і розміру.
 • Точний моніторинг місця розташування і стану товарів - 100-відсоткова відповідальність за все, що важливо для бізнесу з доставки - товари, цінні активи, процеси, схеми і дії персоналу відслідковуються, контролюються і оптимізуються.
 • Додаткові функції EYE Beacon - велика кількість інтелектуальних і практичних сценаріїв подій, які допомагають відслідковувати, контролювати, управляти і оптимізувати доставку вантажів з винятковою ефективністю.
 • Бездротове і недороге з'єднання Bluetooth забезпечує швидку установку і настройку, низький рівень перешкод, енергоспоживання і є, в цілому, доступним рішенням. У разі пошкодження, втрати або крадіжки аксесуара Teltonika BLE його можна швидко замінити.
 • Підвищення рентабельності і конкурентоспроможності - значна економія витрат завдяки скороченню витрат на перевезення товарів, втрат цінних активів, захист від крадіжок для збільшення прибутку, поліпшення грошового потоку і можливості інвестування / розширення.

Особливості BLE маяка EYE Beacon

 • Довгий термін служби - до 10 років роботи від вбудованої батареї, що знижує фінансові та екологічні витрати
 • Водонепроникний - міцний і водонепроникний корпус IP67, що підвищує довговічність
 • Мобільний додаток сумісний з Android і iOS для швидкої і простої настройки
 • Продуманий дизайн - компактний розмір і точки кріплення роблять його універсальним, відповідним для різних сценаріїв використання

Технічні характеристики BLE маяка EYE Beacon

Розміри і вага BLE маяка EYE Beacon

 • Розміри: 56,6 х 38 х 13 мм
 • Вага - 18 гр

Функціональність BLE маяка EYE Beacon

 • Позиціонування
 • LED

Зв'язок BLE маяка EYE Beacon

 • Сумісність з Bluetooth 4.2, сертифікований Bluetooth 5.2
 • Дальність дії - 80 м
 • Рівень потужності передачі - до 8 дБм
 • Чутливість -88 дБм

Акумулятор і живлення BLE маяка EYE Beacon

 • Тип - літієвий, діоксиду марганцю
 • Ємність 620 мАг
 • Термін автономної роботи:
  • 5+ років автономної роботи (Tx = 2 дБм; інтервал: 3 с)
  • 10+ років автономної роботи (Tx = 2 дБм; інтервал: 10 с)

Корпус BLE маяка EYE Beacon

 • Ступінь захисту IP68
 • Дві точки кріплення з кожного боку

Вимоги до середовища експлуатації BLE маяка EYE Beacon

 • Робоча температура: від -20 ° C до +60 ° C

Сертифікація BLE маяка EYE Beacon

 • CE / RED (EU)
 • FCC (USA)
 • UKCA (UK)
 • RoHS

Сфери застосування BLE маяка EYE Beacon

Відстеження причепів

Чи знаєте Ви, що, за даними звіту Automobile Trailers Global Market, світовий ринок автомобільних причепів оцінювався в $ 10 млрд в 2017 році і продовжує рости?

Досвідчені менеджери автопарків знають, що правильне управління причепами та цистернами є життєво важливою частиною логістичних операцій - внутрішніх чи міжнародних. Відсутність моніторингу і контролю в підсумку призведе до дезорганізації автопарку, крадіжок або несанкціонованого використання, затримок, скарг клієнтів, ослаблення репутації та конкурентоспроможності, зменшення кількості замовлень, зниження прибутку і рентабельності інвестицій. Це вже не просто приємне доповнення, а ділова необхідність, що допомагає логістичним компаніям залишатися на плаву.

Диспетчерам, менеджерам автопарків та керівникам компаній необхідно знати стан причепа в режимі реального часу - місце розташування, пробіг, який водій його використовує, здав він або забрав вантаж, скільки зупинок він зробив в даний день або на даному маршруті, яке місце стоянки причепа, який водій знаходиться найближче до причепа і т.д.?

Більш того, відповідальні менеджери повинні знати продуктивність кожного активу - скільки годин вони використовували конкретний причіп за певну зміну, тиждень, місяць або квартал? Це широко поширена практика в більшості підприємств - тримати активи і співробітників в підпорядкуванні, так чи інакше реєструючи, відстежуючи і аналізуючи їх робоче навантаження.

Легкі і невеликі маячки EYE Beacons слід встановлювати в передній частині причепів, що підлягають відстеженню та моніторингу - бортових, шасі та напівпричепів, причепів-фургонів, рефрижераторних причепів, інтермодальних шасі і / або контейнерів, рефрижераторних причепів, причепів для перевезення вантажів, цистерн для ГРП і т.д.

Як це працює - кожен BLE-маячок має унікальний ідентифікаційний номер, який передається у вигляді радіосигналу з налаштованим інтервалами. GPS-трекери Teltonika, встановлені на вантажівках і фурах, зчитують їх і ідентифікують. Далі ці дані в поєднанні з даними положення згідно даних GPS відправляються на сервер для аналізу і складання звітів. ПЗ для GPS моніторингу транспорту показує розташування всіх маячків (таким чином, зазначених об'єктів автопарку) на основі близькості до найближчого трекеру, допомагає в управлінні процедурою призначення аксесуарів BLE і т.д.

Більш того, кожен причіп з встановленим на ньому маячком EYE Beacon можна відстежувати в режимі реального часу за допомогою будь-якого смарт-пристрою з підключенням до мережі Інтернет - телефону, планшетного комп'ютера, ноутбука або настільного ПК. В результаті менеджери автопарку точно знають, що відбувається, і можуть своєчасно і ефективно планувати свої подальші дії. Більше ніяких старомодних методів "ручки і паперу" або здогадок, які, як відомо, непрактичні і чреваті помилками.

Модель EYE Beacon має дві важливі функції - "Подія наближення" (Proximity Event) і "Виявлення по фільтрам" (Detection By Filter). Зазначені функції і можливість розширеної конфігурації GPS-пристроїв Teltonika надають можливість вибору різних налаштувань і сценаріїв для задоволення потреб логістичного моніторингу практично будь-якого автопарку.

Топологія підключення BLE маяка Eye Beacon і GPS трекера для відстеження причепів;

Відстеження товарів

Мінливі бажання клієнтів, нестача часу, нестабільні ринкові ціни, управління очікуваннями клієнтів, неправильна обробка вантажів, оптимізація логістичних маршрутів - ось найбільші завдання, з якими щодня стикаються компанії, що займаються доставкою і кур'єрськими послугами. Більш того, згідно зі звітом BSI і TT Club Cargo, викрадення вантажів на шляху було найвищим серед всіх крадіжок вантажів у 2020 році - 71%. Втрати зі складів та інших складських приміщень збільшилися до 25%.

Щоб задовольняти ринковий попит, залишатися на плаву, своєчасно надавати клієнтам актуальну інформацію та оптимізувати повсякденні витрати, сучасний логістичний бізнес вимагає не тільки відстеження та управління автопарком, але і товарами, що доставляються: посилками, пакетами, коробками, паллетамі, продуктами тваринництва, харчування, фармацевтичними препаратами і т.д.

Саме тому відстеження наближення для визначення випадків втрати та знаходження або моніторингу навантаження і розвантаження товарів стає важливою процедурою в сфері доставки вантажів. Звичайно, дуже важливим залишається контроль маршруту, відстеження часу доставки і фіксування останнього відомого місцезнаходження вантажу. Це дозволяє оптимізувати процес доставки і значно знизити операційні витрати.

Крім цього, менеджери автопарків повинні ефективно управляти умовами транспортування вантажу в процесі відправки, щоб забезпечити своєчасну доставку в потрібний пункт призначення. Особливо це стосується таких критично важливих параметрів, як температура вантажу, вологість і навіть виявлення ударів. Всі ці дані і події (якщо умови транспортування порушені, посилка загублена або доставлена ​​не за адресою) повинні відслідковуватися, реєструватися і відразу ж відправлятися в ПЗ для GPS моніторингу транспорту.

Проблему зможе вирішити використання маяків для відстеження вантажів, що перевозяться. Якщо необхідно відстежувати тільки місце розташування посилки, що доставляється, слід використовувати зв'язку: автомобільний трекер і EYE Beacon. У випадках, коли необхідно отримувати дані про місцезнаходження і додаткові дані про вантаж, такі як: температура, вологість, виявлення магнітів, переміщення, випадкове падіння, удар, падіння на підлогу або асфальт, рекомендується використовувати комплекти, що складаються з: трекера транспортних засобів і датчиків EYE Sensor.

Топологія підключення BLE маяка Eye Beacon і GPS трекера для відстеження вантажів;

Відстеження будівельних інструментів

Оскільки автомобільні GPS-трекери і відповідні аксесуари вже широко застосовуються в будівельній галузі і на великих об'єктах, ми можемо використовувати їх для відстеження численного майна компанії всередині приміщень і оптимізації процесів, що представляють інтерес для контролю.

Функція Bluetooth використовується в цьому рішенні через те, що сигнали GPS іноді недостатньо точні для використання в приміщеннях або на маленьких вулицях, у вузьких просторах, оскільки вони слабшають і розсіюються. Додамо, що будь-який автомобільний трекер виробництва Teltonika підтримує до 100 маячків одночасно.

Як це працює: маячки постійно передають сигнали, унікальні для кожного з них, а GPS-трекер зчитує і ідентифікує кожен з них і відстань до них. Потім трекер відправляє ці дані в поєднанні з даними про місце розташування GPS на сервер для аналізу. Таким чином, можна визначити положення кожного предмета з прикріпленим до нього маячком EYE в режимі реального часу за допомогою будь-якого смартфона з підключенням до мережі Інтернет.

Для довгострокового відстеження маячки можуть кріпитися за допомогою гвинтів, а в якості альтернативи - звичайним скотчем або двостороннім скотчем з будь-якого канцелярського магазину. Їх швидко і легко прикріпити, коли потрібно, швидко зняти, коли не потрібно ...

GPS трекер кріпиться на стелі або верхній частини стіни на будівельному майданчику: на кожному поверсі робочої зони, в коридорах, на сходах, на парковках, в місцях тимчасового зберігання матеріалів і складах, в службових приміщеннях, в побутових приміщеннях і т.д. і використовуються як шлюзи зняття сигналів прикріплених маячків Eye Beacon, які знаходяться на об'єктах або людях, що нас цікавлять. Крім того, клієнти можуть використовувати власний мобільний додаток для моніторингу ID-маяків в зоні будівництва.

При використанні опції "Подія наближення" можна сформувати списки інструментів, що відслідковуються в кожній зоні або ініціювати повідомлення про конкретні події. Наприклад, якщо предмет покинув всі контрольовані зони (подія "Втрата"), відповідний GPS-пристрій зареєструє цей факт і визначить точний час події, що допоможе в подальшому розслідуванні.

Функція користувальницької фільтрації "Виявлення по фільтру" дозволяє групувати і позначати майно компанії за певним атрибутом або властивістю, важливих для бізнес-операцій (наприклад, ручні інструменти, електроінструменти, машини, обладнання, ящики з витратними матеріалами, палети з матеріалами і т.д. ) або відстежувати тільки одну перераховану групу активів з прикріпленими ідентифікаційними маячками та ігнорувати інші, якщо такі є поблизу. Це особливо зручно, якщо на об'єкті працює багато субпідрядників. На закінчення можна сказати, що ці інтелектуальні сценарії подій допомагають сортувати, контролювати, управляти і оптимізувати використання майна компанії на будівельному майданчику з максимальною ефективністю.

Результат? Максимізація відповідальності і продуктивності праці, підвищення безпеки та дисципліни працівників, оптимізація робочого процесу, використання робочого майна компанії - інструментів, обладнання, матеріалів, витратних матеріалів та машин, - мінімізація втрат ресурсів компанії і т.д. У той же час, крадіжки на об'єкті запобігають або значно скорочуються, або виявляються в процесі, що дає достатньо часу для прийняття відповідних заходів. Все це в сукупності помітно підвищує прибутковість проекту, ділову репутацію компанії, її конкурентоспроможність і рентабельність інвестицій.

Топологія підключення BLE маяка Eye Beacon і GPS трекера для відстеження будівельних інструментів;

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація по обладнанню назва для GPS моніторингу транспорту

Купити назва товару з підключенням до сервісу «Навігатор», отримати безкоштовну консультацію, інструкцію з підключення та по роботі системи в цілому, замовити безкоштовне тестування системи GPS / ГЛОНАСС моніторингу, дізнатися актуальні ціни під ваші цілі і завдання - ви можете зателефонувавши за телефоном (050) 355-01-00 або пишіть на електронну пошту, або просто заповніть форму

Зв'язатися з нами