Статті

Як технології IoT і інструменти телематики вирішують нагальні проблеми підприємств легкої промисловості

Сучасна легка промисловість пройшла довгий шлях від елементарних методів, виробництва і транспортування своїх товарів, до передових інструментів телематики на основі IoT. Сучасні системи контролю та моніторингу транспорту спільно з останніми розробками в області алгоритмів логістичних систем дозволяють поліпшити виробничі процеси і своєчасно доставляти замовлення, в той же час інформуючи клієнтів щодо статусів їх замовлень на кожному етапі шляху. Цифрова трансформація систем управління і автоматизації операційних процедур дозволила підприємствам легкої промисловості вступити в нову еру бізнесу. В умовах жорсткої конкуренції на ринку легкої промисловості використання телематичних систем GPS / ГЛОНАСС - моніторингу дає перевагу, що дозволяє випередити конкурентів, за рахунок швидшої доставки вантажів і своєчасного моніторингу позаштатних ситуацій і подій, які потребують оперативного реагування з боку менеджменту.

Великі підприємства стикаються з безліччю проблем, від поставки сировини до доставки готової продукції. Цим підприємствам необхідно постійно адаптувати і модернізувати свою інфраструктуру для роботи на конкурентному рівні. Технологія IoT стала благом для легкої промисловості, особливо в поєднанні з інструментами управління автопарком, наданими системами телематики на основі GPS / ГЛОНАСС - моніторингу; легка промисловість отримала доступ до набору інструментів, які забезпечують вирішення багатьох проблем, з якими вони стикаються щодня. Давайте подивимося на деякі з цих проблем і як ці складні системи допомагають їх подолати.

Крадіжка вантажів є серйозною проблемою для підприємств легкої промисловості. На думку експертів, це одна з провідних галузей, що лідирують за кількістю крадіжок вантажів, і зі зрозумілих причин: дорогий одяг, аксесуари і спортивний одяг високого класу - їх легко вкрасти і просто збути, і ці товари завжди користуються попитом серед споживачів. Безпека завжди була серйозною проблемою для компаній з автопарком, але це ще серйозніша проблема для компаній легкої промисловості, оскільки вони є пріоритетною метою для злочинців. Досвідчені злодії завжди шукають легкі цілі при плануванні великих пограбувань, а вантажівка з дорогим одягом є привабливою можливістю, тому особливо важливо мати адекватні заходи безпеки.

Технології IoT і системи управління автопарком GPS / ГЛОНАСС - моніторингу мають незліченні переваги щодо безпеки. Для забезпечення безпеки вантажу на борту транспортного засобу встановлюються різні датчики, до яких оператори мають віддалений доступ з можливістю управління ними: датчик відкриття дверей, сигналізація несанкціонованого доступу, датчик руху, датчик запалювання, аудіо / відео зв'язок з водієм, тривожна кнопка та інше. Відстеження місця розташування в режимі реального часу є ще однією важливою особливістю. Якщо станеться найгірше, і злодій втече з одним з автомобілів компанії, оператор повинен повідомити поліції про місцезнаходження автомобіля, також він має можливість віддалено вимкнути двигун автомобіля.

Крім того, що телематичні пристрої оснащені різними датчиками і трекерами позиціонування, вони також можуть похвалитися великою кількістю потужних функцій, таких як геозони, історія маршрутів та оповіщення про події, які можна використовувати для підвищення безпеки використання автопарку компанії, наприклад, звіти про стилі водіння або витрати палива. Можливість передавати і отримувати дані через Інтернет дозволяє операторам детально відстежувати кожен аспект роботи автопарку. Навіть найменша помилка в ланцюжку поставок або затримка на дорозі можуть бути легко виявлені і усунені відповідним чином, що призводить до своєчасного прибуття вантажів, підвищення продуктивності і більш ефективного використання робочого ресурсу підприємства.

Ці функції також можна використовувати для створення системи раннього попередження про важливі події, планування коротших маршрутів і отримання інформації про транспортний засіб і водія за допомогою датчиків. Оператори можуть створювати геозони для отримання повідомлень про прибуття та відбуття транспортних засобів парку з пункту А в пункт В, що може допомогти швидко ідентифікувати транспортний засіб як вкрадений в разі незапланованого руху.

Ще однією серйозною проблемою для легкої промисловості є своєчасне постачання сировини. Оператори можуть переглядати історію маршрутів своїх автомобілів, і перевіряти інформацію про рух в реальному часі, допомагаючи планувати більш короткі маршрути і вносити зміни в курс, щоб забезпечити своєчасну доставку.

Коли мова йде про ланцюжок поставок, швидкість має вирішальне значення при збиранні та передачі інформації. Швидкість інформаційного потоку є ключем до успіху компанії, і це особливо важливо для компаній легкої промисловості, які зобов'язані регулярно перевозити великий автотранспорт, заповнений вантажем, у відмінному стані на великі відстані. Пристрої IoT збирають величезні обсяги даних за допомогою датчиків і надають важливу інформацію про стан вантажу, в той час як системи управління автопарком надають необхідні інструменти для моніторингу та аналізу цієї інформації, щоб допомогти менеджерам приймати відповідні рішення.

Щоб все це працювало, підприємствам потрібна мережа підключених транспортних засобів і безперервний обмін даними між ними, фабриками і складами. IoT і телематичні технології надають програмні рішення для таких підприємств, щоб з'єднати всі галузі своєї діяльності воєдино. Телематичні системи пропонують ідеальне рішення для проблем, що виникають при виробництві та постачанні широкого спектру продуктів, від споживчих товарів до промислових товарів. IoT і телематичні системи підвищують ефективність і продуктивність, і в той же час значно скорочують експлуатаційні витрати, в багатьох аспектах кожної поставки. Ефективне управління автопарком за допомогою систем IoT може допомогти компаніям поліпшити свої результати і збільшити доходи.

Стаття розроблена на основі доповіді Екім Сарібардака, технічного директора Rewire Security.

Консультація по обладнанню назва для GPS моніторингу транспорту

Купити назва товару з підключенням до сервісу «Навігатор», отримати безкоштовну консультацію, інструкцію з підключення та по роботі системи в цілому, замовити безкоштовне тестування системи GPS / ГЛОНАСС моніторингу, дізнатися актуальні ціни під ваші цілі і завдання - ви можете зателефонувавши за телефоном (050) 355-01-00 або пишіть на електронну пошту, або просто заповніть форму

Зв'язатися з нами