GPS Термінал BITREK BI 310 CICADA

Рейтинг:
Ціна: 2370.57 грн з ПДВ
Виробник: BITREK

Опис терміналу BI 310 CICADA:

BI 310 CICADA - новий напрямок продуктів виробництва BITREK ™, призначений для визначення і передачі користувачеві точні GPS і LBC координат, в разі необхідності визначити місце розташування викраденого або втраченого транспортного засобу, цінного вантажу, дорогого устаткування або інших активів.

GPS (Global Positioning System) - супутникова система позиціонування, яка дозволяє визначити місце розташування об'єкта, практично в будь-якому місці планети. Основний принцип роботи - визначення місця розташування шляхом вимірювання відстані до об'єкта від точок з відомими координатами, тобто супутників. Точність 5-20 м.

LBS (Location Based Services) - технологія, що дозволяє визначити координати по найближчих GSM станцій мобільних операторів зв'язку. Точність визначення координат по технології LBS трохи нижче, ніж у GPS. Основною перевагою даної технології, є можливість визначення місця розташування в закритих від GPS просторах (гаражі, тунелі, підземні паркінги, торгові центри і т.д.), що дозволяє з меншою точністю, але більшою часткою ймовірності отримати необхідні дані про місцезнаходження від об'єкта. Точність 200-500 м.

Принцип роботи терміналу BI 310 CICADA:

Режим охорона - більшу частину часу пристрій знаходиться в режимі сну і виходить на зв'язок з сервером за заданим розкладом (за замовчуванням 1 раз на добу). Маяк BI 310 CICADA визначає своє місце розташування і відправляє отримані дані на сервер, після чого запитує у сервера наступний режим роботи. Після збереження діючих налаштувань, пристрій переходить в режим сну до наступного виходу на зв'язок. Термін автономної роботи 3 - 4 роки.

Режим тривога - активується шляхом відправки спеціальної команди з сервера. При отриманні інформації про включення режиму тривоги, BI 310 CICADA виходить на зв'язок з сервером за спеціальним розкладом для даного режиму. Даний параметр може становити від 30 хвилин до 24 годин (за замовчуванням 1 раз на годину). Термін автономної роботи залежить від заданого режиму.

Мал. 1 Приклад визначення місця розташування по LBS:

Мал. 2 Приклад визначення місця розташування по GPS:

Технічні характеристики терміналу BI 310 CICADA:

  • Стандарт передачі даних: GSM 900-1800;
  • Канал зв'язку в мережі GSM: GPRS;
  • Клас GPRS: 10;
  • Тип навігаційної системи: GPS або LBS;
  • Елемент живлення: Li-SOCl2;
  • Робоча температура: від -30 ° до + 70 °;
  • Маса пристрою: 90 гр.
  • Габаритні розміри (ШхДхВ): 55х70х22 мм;

Дані параметри дозволяють заховати термінал BI 310 CICADA (Бітрек цикада) в найнесподіваніших місцях і забезпечити його максимальну непомітність.

Тип: 0
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту

 

 

© Трансконтроль Україна, м Київ 2019, (044) 360-55-43

GPS моніторинг транспорту, найкраща GPS система моніторингу
і контролю автотранспорту, контроль витрати палива, GPS ГЛОНАСС Україна