RFID набір ідентифікації водія (Код: RFIDcom)

Ціна: 682.33 грн з ПДВ
Рейтинг:

Ідентифікація одержувача палива (при паливоподачі) або водія здійснюється за допомогою реєстраційної карти водія (RFID-мітки). Кожен водій, допущений до керування транспортним засобом або особа, допущена до отримання палива (ПММ), має свою унікальну карту з кодом. При виході в рейс, водій реєструється в системі. Один з варіантів організації системи ідентифікації водія включає в себе реле, яке не дозволяє завести двигун не доклавши до зчитувача індивідуальну карту системи контролю доступу. В даному випадку ця система має право називатися "свій-чужий".

Комплект ідентифікації водія RFID складається зі зчитувача RFID і карти водія (RFID-мітки). Зчитувач RFID встановлюється в кабіні транспортного засобу і підключається до GPS / ГЛНАСС терміналу (контролеру, маячка) по 1-Wire інтерфейсу.

Відгук
Трансгрупп, 06.05.2019
установили без свой чужой, без реле. используем для разделения пробегов водителей, и сразу инфа в 1С идет, удобно
Игорь, 06.05.2019
очень удобно разделять пробеги между водителями
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація по обладнанню назва для GPS моніторингу транспорту

Купити назва товару з підключенням до сервісу «Навігатор», отримати безкоштовну консультацію, інструкцію з підключення та по роботі системи в цілому, замовити безкоштовне тестування системи GPS / ГЛОНАСС моніторингу, дізнатися актуальні ціни під ваші цілі і завдання - ви можете зателефонувавши за телефоном (050) 355-01-00 або пишіть на електронну пошту, або просто заповніть форму

Зв'язатися з нами