BLE датчик тиску в шинах (Код: Tire_Sensor_BLE)

Ціна: 819.14 грн з ПДВ
Виробник: TELTONIKA
Рейтинг:
BLE датчик для контролю рівня тиску в шинах для сільськогосподарської техніки

Опис BLE датчика тиску в шинах

Проблема коректної експлуатації шин завжди залишається дуже актуальною, особливо в аграрному секторі при використанні сільськогосподарської техніки. Шини – ресурс дуже дорогий і вимагають до себе особливої ​​уваги у використанні. Аграрна техніка експлуатується як правило у жорстких позашляхових роботах у полях, тому важливо контролювати такий показник як тиск у шинах. Якщо тиск у шинах не буде дотримано в рамках вимог правил експлуатації, вони швидше виходитимуть з ладу, псуватимуться і створюватимуть аварійні та позаштатні ситуації під час сільськогосподарських робіт.

Контроль тиску в шинах є ключовим параметром, який впливає не лише на термін експлуатації, а й на врожайність ґрунту. Так, якщо тиск у шинах низький, то тиск на ґрунт транспортним засобом також зменшується. Це, у свою чергу, запобігає ущільненню ґрунтових покривів, покращує зчеплення, зменшує буксирування. Оптимальний тиск у шинах впливає на насиченість ґрунту повітрям та вологою, що безпосередньо пов'язане з урожайністю, однорідним зростанням культур. Експлуатація шин при контролі оптимального тиску забезпечує довгостроковість їх використання відповідно до технологічних завдань.

BLE датчик тиску в шинах чудово вирішує поставлене завдання, особливою елегантністю даного рішення є використання передачі даних по Bluetooth від датчика на GPS трекер.

Топологія контролю тиску в шинах така: на транспортний засіб (аграрна техніка) встановлюється GPS трекер з модулем Bluetooth, в шини встановлюються BLE датчики тиску, що передають свої показники бездротово.

Топологія роботи системи контролю тиску в шинах

Якщо на вашій техніці вже встановлений GPS трекер, і у нього відсутній модуль Bluetooth, то ми встановимо на трекер перехідник RS 485 - BLE, таким чином, ваш пристрій стеження зможе приймати бездротові дані від BLE датчика контролю тиску в шинах.

Таким чином, ми надаємо ефективне рішення за мінімальних витрат, просто доповнюючи вже наявне обладнання, встановлене на вашому транспорті.

Ви заощаджуєте не лише на витратах на обладнання та дорогі системи, але й шляхом збільшення термінів експлуатації шин та аграрної техніки загалом.

Приклад звіту про роботу техніки з датчиком тиску в шинах:

Приклад звіту роботи датчика тиску в шинах

Графік нижче показує більш детальний рівень тиску в кожній шині. Більш того, можна налаштувати діапазони допустимого тиску з відправкою повідомлень у разі порушення його в конкретній шині із зазначенням показника та часу виникнення.

Графік показує рівень тиску в 1й шині

Графік показує рівень тиску в 2й шині

Графік показує рівень тиску в 3й шині

Графік показує рівень тиску в 4й шині

Інформацію можна вивантажити з програмного забезпечення в окремий файл у потрібному форматі за вказаний проміжок часу:

інструкція як завантажити дані про тиск у шинах за проміжок часу у форматі зображення (графіки)

інструкція як завантажити дані про тиск у шинах за проміжок часу у форматі даних (напр., звіти в MS Exel та ін.)

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація по обладнанню назва для GPS моніторингу транспорту

Купити назва товару з підключенням до сервісу «Навігатор», отримати безкоштовну консультацію, інструкцію з підключення та по роботі системи в цілому, замовити безкоштовне тестування системи GPS / ГЛОНАСС моніторингу, дізнатися актуальні ціни під ваші цілі і завдання - ви можете зателефонувавши за телефоном (050) 355-01-00 або пишіть на електронну пошту, або просто заповніть форму

Зв'язатися з нами