Статті

Cистема GPS/ГЛОНАСС моніторингу транспорту «Навігатор» успішно інтегрована з ABM Rinkai TMS

Друзі! Ради поділитися новиною: система GPS/ГЛОНАСС моніторингу транспорту «Навігатор» успішно інтегрована з хмарною системою управління транспортом ABM Rinkai TMS.

Дана система призначена для управління логістичними процесами компанії та дозволяє створювати оптимальні маршрути транспортних засобів для доставки вантажів за заздалегідь заданими критеріями.

Система перебувати в «хмарі», а це означає, що вона не вимагає покупки та установки.

Якщо раніше, користувачі системи ABM Rinkai TMS могли отримувати ефективне планування маршрутів, то завдяки інтеграції з системою супутникового моніторингу транспорту «Навігатор», стало можливим отримувати план-факторний аналіз виконаних рейсів. Тепер користувач системи може не тільки побудувати складний маршрут доставки вантажу з точки А в точку B, C, D ... W, але й порівняти, за фактом, чи слідував йому водій, наскільки планований час попадання в контрольну точку збігається з фактичним. У комплексі ці два потужних інструменти: ABM Rinkai TMS і «Навігатор», дозволяють:

  1. значно оптимізувати витрати автопарку;
  2. збільшити рівень цільового використання транспортних засобів;
  3. дисциплінувати водійський склад.

Консультація по обладнанню назва для GPS моніторингу транспорту

Купити назва товару з підключенням до сервісу «Навігатор», отримати безкоштовну консультацію, інструкцію з підключення та по роботі системи в цілому, замовити безкоштовне тестування системи GPS / ГЛОНАСС моніторингу, дізнатися актуальні ціни під ваші цілі і завдання - ви можете зателефонувавши за телефоном (050) 355-01-00 або пишіть на електронну пошту, або просто заповніть форму

Зв'язатися з нами