Автоінформатор GPS

Автоинформатор GPS купить киев

 "Зима, їду в автобусі. Темінь, мороз, вікна частково замерзли, частково запітніли. Водій зупинки не оголошує. Так як вікна замерзли і пасажири особливо не розуміють де в даний момент їдуть, починають цікавитися у кондуктора:

- А, власне, де це ми?

Відповідь кондуктора:

- Та я сама не знаю! Але судячи по ямах на дорозі це - Космонавтів. "

Автоінформатор GPS - це пристрій, який автоматично оголошує / озвучує назву зупинок при входженні маршрутного транспортного засобу в зону зупинки, заздалегідь задану по GPS. Немає необхідності в авто інформатора GPS натискати що-небудь на екрані. Усне оповіщення пасажирів про зупинки, інформаційні та рекламні повідомлення звучать повністю автоматично.

Автоінформатор GPS з GSM модулем і програмою моніторингу дозволяє використовувати автоінформатор GPS в системі GPS / ГЛОНАСС контролю транспорту. Дана особливість дає можливість в режимі реального часу (on-line) на екрані комп'ютера відстежувати поточне місце розташування всіх маршрутних транспортних засобів, контролювати дотримання графіка руху по маршруту, створювати звіти за будь-який період часу по роботі всього автопарку.

Призначення автоінформатора:

  • Без участі водія в автоматичному режимі відтворює звукову інформацію (озвучку) про зупинки в момент входу маршрутного транспортного засобу в задану географічну зону.
  • Автоінформатор GPS можна використовувати на автобусах, тролейбусах, трамваях, таксі (як екскурсійний гід).
  • Автоінформатор GPS дає можливість в будь-який час водієві вибрати зі списку потрібний маршрут і озвучувати зупинки обраного маршруту.
  • У комплект GPS автоінформатора входить програма, яка здійснює прив'язку до зупинок за географічними координатами. Автоінформатор GPS, як правило, підключається до штатного підсилювача потужності. При необхідності "Трансконтроль Україна" поставляє підсилювач потужності з харчуванням на 12 або 24 вольта.

Програма автоінформування може бути встановлена ​​на будь-який автомобільний навігатор з операційною системою WIN CE.

Компанії,  чий маршрутний транспорт обладнаний системою автоматичного оголошення зупинок, мають переваги при участі в тендерах. Додатковою статтею доходів є озвучування рекламних матеріалів в маршрутному транспорті.

Вартість мовного інформатора GPS:

Автоінформатор GPS (комплект автомобільний навігатор екран 5 дюймів + програма автоінформатор) - 2950 грн з ПДВ.

Автоінформатор GPS з GSM модулем - Уточнюйте.

Можливий продаж окремо програмного забезпечення для самостійної установки на GPS / ГЛОНАСС авто навігатор.

Додано нові функціональні клавіші для автоматичного озвучення додаткових інформаційних повідомлень:

avtoinf new keys

Отримати детальну інформацію про особливості роботи і функціональні можливості, а також купити простий автоінформатор GPS або автоінформатор GPS з GSM модулем, можна зв'язавшись з нами за телефонами, вказаними в розділі контакти.

ЗАМОВ ТЕСТ Автоінформатор GPS ПРЯМО ЗАРАЗ!

Консультація по обладнанню для назва

Купити назва товару з підключенням до сервісу «Навігатор», отримати безкоштовну консультацію, інструкцію з підключення та по роботі системи в цілому, замовити безкоштовне тестування системи GPS / ГЛОНАСС моніторингу, дізнатися актуальні ціни під ваші цілі і завдання - ви можете зателефонувавши за телефоном (050) 355-01-00 або пишіть на електронну пошту, або просто заповніть форму