-
Головна
-
Питання / Відповіді
- Як це зроблено? – GPS-трекери Teltonika
З перших рук про виробництво високоякісних GPS-трекерів для роботи автотранспорту і спецтехніки.
Понад 100 тисяч об’єктів в Європі вже обладнані терміналами Teltonika.
Одним із секретів успіху цієї невеликої, на початку, литовської компанії стало партнерство з телекомунікаційним гігантом Nokia в сфері розробки М2М технологій.
Уже понад 20 років команда професіоналів Teltonika створюють і вдосконалюють свій продукт, що підтверджується великим попитом і популярністю на європейському ринку.
На даному етапі продуктова вітрина Teltonika представлена більш ніж 30-ма моделями обладнання для моніторингу, які на 99% вирішують завдання бізнесу в сфері контролю транспорту.
Наразі, компанія виробляє і реалізує близько 2,5 млн. одиниць продукції на рік.
Майже 10 років як Teltonika вийшла на ринок України та посіла в ньому серйозну нішу. Все більше і більше клієнтів обирають обладнання Teltonika для контролю свого автотранспорту за його надійність і конкурентну ціну. Приємним бонусом є 2-х річна гарантія на весь модельний ряд.
Teltonika – це надійне рішення проблем зі зловживаннями і нецільовим використанням транспорту на багато років вперед.
Warning: file_get_contents(http://www.geoplugin.net/json.gp?ip=216.73.216.96): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/llbdiykn/public_html/wp-content/themes/transcontrol/single.php on line 71
You do not allowed to leave a comment