Огляди, поради, цікаві факти і багато іншого зі світу GPS моніторингу

Кількість встановлених систем телематики для будівельної техніки до 2022 року досягне 4,9 мільйона одиниць по всьому світу

industrial-assets-1a-360x230 Огляди, поради, цікаві факти і багато іншого зі світу GPS моніторингу

В рамках нового проекту з дослідження ринку компанія Berg Insight виявила, що в 2017 році кількість встановлених систем телематики для активного будівельного обладнання досягло більше 2-х млн одиниць у всьому світі.

Детальніше...

Як технології IoT і інструменти телематики вирішують нагальні проблеми підприємств легкої промисловості

__ Огляди, поради, цікаві факти і багато іншого зі світу GPS моніторингуСучасна легка промисловість пройшла довгий шлях від елементарних методів, виробництва і транспортування своїх товарів, до передових інструментів телематики на основі IoT.

Детальніше...

Тренди і прогнози розвитку IoT-галузі на 2019 рік

smart-cat Огляди, поради, цікаві факти і багато іншого зі світу GPS моніторингу

На початку нового 2019 року захотілося подивитися глобально в майбутнє на розвиток галузі в якій ми активно працюємо і розвиваємось, і спробувати передбачити, що ж нас чекає в найближчому майбутньому в сфері Інтернету речей.

Детальніше...

Китай запустив міні супутникове угруповання «Сонечка» для IoT

123221asd Огляди, поради, цікаві факти і багато іншого зі світу GPS моніторингу

7 грудня 2018 Китай вивів на орбіту серію з 7-ми малих супутників, які, як очікується, будуть служити для захисту дикої природи, польових аварійно-рятувальних робіт, моніторингу транспортних засобів і кораблів, і відстеження логістики.

Детальніше...

Україна ключовий учасник європейської супутникової системи Galileo

galileo Огляди, поради, цікаві факти і багато іншого зі світу GPS моніторингуГлобальна система позиціонування Galileo є європейським аналогом американського NAVSTAR GPS.

Детальніше...

Як це зроблено? - GPS-трекери Teltonika

Preview_teltonika Огляди, поради, цікаві факти і багато іншого зі світу GPS моніторингуЗ перших рук про виробництво високоякісних GPS-трекерів для роботи автотранспорту і спецтехніки.

Детальніше...

«OBDII - роз'єм в кожне авто»: - Європейська комісія.

OBDII1 вересня 2020 року набере чинності рішення Європейської комісії про необхідність присутності в кожному автомобілі зійшовшого з конвеєрів в Європі універсального діагностичного роз'єму OBDII (OBD - On-board diagnostics)

Детальніше...

«Розумний» тент - на сторожі вантажу!

smart tent

Бельгійські і голландські розробники представили перевізникам спеціальний «розумний» тент, який контролює власний стан і при спробі несанкціонованого доступу (розтину або розрізу) - самостійно відправить сигнал тривоги на диспетчерський центр. Дана розробка істотно підвищить безпеку перевезень і буде відмінним доповненням в загальному функціонал систем GPS / ГЛОНАСС моніторингу транспорту.

Виробництвом тканини для «розумного» тенту займеться компанії з Бельгії «Sioen».

Детальніше...

Поделиться:

 

 

© Трансконтроль Україна, м Київ 2019, (044) 360-55-43

GPS моніторинг транспорту, найкраща GPS система моніторингу
і контролю автотранспорту, контроль витрати палива, GPS ГЛОНАСС Україна