Огляди, поради, цікаві факти і багато іншого зі світу GPS моніторингу

Як це зроблено? - GPS-трекери Teltonika

Preview_teltonika Огляди, поради, цікаві факти і багато іншого зі світу GPS моніторингуЗ перших рук про виробництво високоякісних GPS-трекерів для роботи автотранспорту і спецтехніки.

Детальніше...

«OBDII - роз'єм в кожне авто»: - Європейська комісія.

OBDII1 вересня 2020 року набере чинності рішення Європейської комісії про необхідність присутності в кожному автомобілі зійшовшого з конвеєрів в Європі універсального діагностичного роз'єму OBDII (OBD - On-board diagnostics)

Детальніше...

«Розумний» тент - на сторожі вантажу!

smart tent

Бельгійські і голландські розробники представили перевізникам спеціальний «розумний» тент, який контролює власний стан і при спробі несанкціонованого доступу (розтину або розрізу) - самостійно відправить сигнал тривоги на диспетчерський центр. Дана розробка істотно підвищить безпеку перевезень і буде відмінним доповненням в загальному функціонал систем GPS / ГЛОНАСС моніторингу транспорту.

Виробництвом тканини для «розумного» тенту займеться компанії з Бельгії «Sioen».

Детальніше...

Як обдурити, обійти або відключити GPS трекер і систему GPS / ГЛОНАСС моніторингу транспорту і витрати палива.

Как обмануть GPS расход топлива

Найчастіше на етапах первинних переговорів нас питають: «Як можна обдурити, обійти, відключити, внести інші дані в систему супутникового моніторингу транспорту і контролю витрат палива?».

Детальніше...

Сучасні супутникові навігаційні угруповання

Современные спутниковые навигационные группировки

На даний час (на кінець 2017 року) найбільш використовуваним в світі є дві супутникові системи позиціонування:  NAVSTAR GPS і ГЛОНАСС.

Детальніше...

Похибка пробігу

Рано чи пізно у наших клієнтів виникає питання про розбіжність пробігу за штатним одометром і системі GPS / ГЛОНАСС моніторингу. Цифри в дорожніх листах, що заповнюються водієм, завжди перевищують ті, які дає звіт моніторингу. Середня похибка спідометра за правилами ЄЕК ООН №39 може бути тільки позитивною і не перевищувати справжню швидкість руху більш ніж на 10% + 6 км / год. Розглянемо фактори, що впливають як на похибку механічного спідометра, так і на систему GPS / ГЛОНАСС.

Детальніше...

Поделиться:

 

 

© Трансконтроль Україна, м Київ 2013, (044) 360-55-43

GPS моніторинг транспорту, найкраща GPS система моніторингу
і контролю автотранспорту, контроль витрати палива, GPS ГЛОНАСС Україна.