Залізничний транспорт

Компанія «Трансконтроль Україна» пропонує вашій увазі надбудову програмного забезпечення системи моніторингу транспорту «Навігатор-Локомотив».

Основне призначення системи «Навігатор-Локомотив - це ресурсозбереження та ефективне управління локомотивами.

Склад обладнання системи «Навігатор-Локомотив».

  1. Шафа автоматизації - це «серце» системи моніторингу, в нього надходять дані від різноманітних зовнішніх датчиків і систем управління локомотива (тепловоза), обробляються і відправляються на сервер.
  2. Датчики рівня палива встановлюються в баки тепловоза з метою контролю поточного обсягу палива в баках, а також для отримання дистанційної інформації про витрату палива, обсяги заправок і зливів локомотива.
  3. Модуль індикації служить для візуального контролю ряду параметрів, наприклад, поточного обсягу палива в баках тепловоза для коректної передачі палива від зміни до зміни. Додаткова функція модуля індикації - ідентифікація машиністів за допомогою індивідуальних карток.
  4. Датчики температури води і масла, датчик тиску повітря в гальмівній магістралі тепловоза необхідні для зчитування однойменних параметрів з метою контролю режимів експлуатації локомотива.
  5. Датчик щільності / температури палива тепловоза встановлюється для контролю якості використовуваного дизельного палива, підвищення точності контролю витрат палива, а також для вимірювання об'єму палива в кілограмах.

Параметри, що контролюються системою "Навігатор-Локомотив"

Один із варіантів звіту «Навігатор-Локомотив»

Контроль миттєвих параметрів роботи локомотива в програмному забезпеченні системи «Навігатор-Локомотив»

Контроль мгновенных параметров работы локомотива в программном обеспечении системы «Навигатор-Локомотив»

Графік оборотів ДВЗ

График оборотов ДВС

Отримати безкоштовну консультацію, придбати систему моніторингу та контролю витрат палива «Навігатор-Локомотив», замовити тестування системи контролю для тепловозів ви можете, зателефонувавши за телефоном (050) 355-01-00, написавши нам на електронну пошту або заповнивши форму.

Консультація по обладнанню назва для GPS моніторингу транспорту

Купити назва товару з підключенням до сервісу «Навігатор», отримати безкоштовну консультацію, інструкцію з підключення та по роботі системи в цілому, замовити безкоштовне тестування системи GPS / ГЛОНАСС моніторингу, дізнатися актуальні ціни під ваші цілі і завдання - ви можете зателефонувавши за телефоном (050) 355-01-00 або пишіть на електронну пошту, або просто заповніть форму

Зв'язатися з нами