Пристрої для виявлення несподіваного руху

Відгуків (0)
Датчик руху з Bluetooth 4.0 LE, з дальністю дії до 500 м
2077.12 грн з ПДВ
Відгуків (0)
Датчик руху з Bluetooth 4.0 LE розміром з монету!
1726.05 грн з ПДВ

У цьому розділі ви знайдете характеристики, технічні описи датчиків руху для виявлення несподіваного руху в рамках відстеження вантажів, трейлерів (напівпричепів) і різного іншого обладнання. Датчики, розміщені в цьому розділі, підключаються провідним і бездротовим з'єднанням до GPS трекера, передають аналоговий або цифровий сигнал в залежності від моделі та виробника.

Отримати безкоштовну консультацію по роботі системи GPS моніторингу транспорту і контролю вантажів, терйлерів та різного іншого обладнання, замовити безкоштовне тестування GPS / ГЛОНАСС обладнання та системи супутникового моніторингу, дізнатися актуальні ціни під ваші цілі і завдання - ви можете зателефонувавши за телефоном (050) 355- 01-00, або пишіть на електронну пошту або просто заповніть форму.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація по обладнанню назва для GPS моніторингу транспорту

Купити назва товару з підключенням до сервісу «Навігатор», отримати безкоштовну консультацію, інструкцію з підключення та по роботі системи в цілому, замовити безкоштовне тестування системи GPS / ГЛОНАСС моніторингу, дізнатися актуальні ціни під ваші цілі і завдання - ви можете зателефонувавши за телефоном (050) 355-01-00 або пишіть на електронну пошту, або просто заповніть форму

Зв'язатися з нами