Відеореєстратори для транспорту Teswelltech

Автомобільні відеореєстратори необхідні для запису і зберігання інформації безпосередньо в автомобілі. Як правило, інформація зберігається на жорстких HDD-дисках, або на знімних SD-картах пам'яті. Збережена інформація з відеореєстратора зашифрована і передається на віддалений сервер або по бездротових каналах зв'язку (Bluetooth, Wi-Fi, GPRS, 3G, 4G і ін.), або через безпосереднє дротове підключення. Якщо відеореєстратор має модуль бездротового зв'язку інтеренет (GPRS / 3G / 4G), тоді відео можна переглядати on-line. До відеореєстратора можна підключити декілька камер, як правило стандартні варіанти для відеомоніторингу транспорту передбачають 4 канали для підключення відеокамер, проте існують відеореєстратори, здатні працювати з 8-ю камерами одночасно. Такі системи відеоспостереження затребувані для організації моніторингу на об'єктах спецтехніки. Крім того, сучасні відеореєстратори можуть бути укомплектовані модулем для GPS / ГЛОНАСС позиціонування, що означає, що замовник побачить не тільки що було записано на камеру, але і де це сталося. Існують рішення, інтегровані в навігаційні GPS / ГЛОНАСС системи, так наприклад деякі відеореєстратори з лінійки Howen Hero інтегровані з системою моніторингу транспорту Wialon.

Інформація, що записується камерами, стискається і піддається шифруванню, для того щоб зменшити обсяг переданої на сервер інформації, для економії інтернет-трафіку.

Дуже важливо, щоб обладнання, яке використовується в транспорті, мало захист від вібрації і від перепадів температур, інакше, воно буде швидко виходити з ладу. При виборі обладнання для відеоспостереження, необхідно звертати увагу на сумісність моделей камер і реєстратора.

Відеореєстратори розраховані на підключення до автомобільної мережі 12/24 В. Режим запису відео включається при спрацьовуванні запалювання, також можна налаштувати спрацьовування режиму записи по датчику руху або розкладом. При цьому від водія ніяких додаткових дій не потрібно.

Щоб переглянути відео, записане з відеореєстратора, необхідно встановити спеціальне програмне забезпечення - DVR player. Ця програма дозволяє переглядати відео з усіх камер, підключених до відеореєстратора одночасно. Також, ПО дозволяє здійснювати пошук відео файлів за часом їх запису (дата і час автоматично вказуються в назві фалів).

Зараз існує велика кількість датчиків і додаткових пристроїв, що підключаються до автомобільних відеореєстраторів, починаючи від тривожної кнопки, закінчуючи модулем для розпізнавання облич. Це дозволяє максимально ефективно використовувати автопарк і захистити власника бізнесу від зловживань і непотрібних витрат.

Наша компанія, для організації систем відеомоніторингу транспорту пропонує використовувати обладнання Teswelltech і Howen Hero, як найнадійніших і таких що прослугують довго. Ми провели тестування різних моделей і лінійок обладнання для відеоспостереження, і вибрали ці два бренди, які використовуємо самі у власному автопарку і пропонуємо нашим клієнтам.

Дивитися аналогове обладнання Teswelltech

Дивитися AHD обладнання Teswelltech

Дивитися IP обладнання Teswelltech

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація по назва для відеоспостереження на транспорті

Купити назва товару, отримати безкоштовну консультацію, інструкцію з підключення та по роботі системи в цілому, замовити тестування системи відео моніторингу транспорту, дізнатися актуальні ціни під ваші цілі і завдання - ви можете зателефонувавши за телефоном (050) 355-01-00 або пишіть на електронну пошту, або просто заповніть форму

Зв'язатися з нами