Фото і відеоспостереження на транспорті

Про відеомоніторинг для транспорту

Вантажні та пасажирські перевезення, робота спецтехніки, організація точного землеробства сьогодні все більше потребують більш чіткого контроля з боку керівництва бізнесу, щоб уникнути нецільового використання транспорту, зловживання і крадіжки вантажів.

Ці проблеми допомагає вирішити організація систем відеоспостереження на транспорті.

Сьогодні GPS / ГЛОНАСС моніторинг ТС вже не вирішує всіх проблем власників автопарків, для повномасштабного і якісного контролю транспорту необхідне рішення, що дозволяє фіксувати місцезнаходження, а й відеоконтроль, ситуації що відбувається.

Наша компанія комплексно вирішує проблеми бізнесу, пов'язані з організацією ефективної роботи автопарку і моніторингу транспорту, як з використанням космічних технологій (GPS / ГЛОНАСС / Galileo), так і з організацією відеоспостереження на транспорті.

Ми протестували лінійки обладнання багатьох виробників, і пропонуємо своїм клієнтам те рішення, яке самі використовуємо в своєму автопарку вже близько 2-х років для організації відеоспостереження на транспорті - обладнання Teswelltech .

Приклад роботи системи відеоспостереження на транспорті

На транспортний засіб, в залежності від її цільового використання встановлюються різні системи відеоспостереження: наприклад, для пасажирського транспорту буде потрібно більше внутрішніх відеокамер, а для сільськогосподарської техніки - навпаки, будуть потрібні зовнішні відеокамери.

Відеокамери, встановлені на транспорт, підключаються до відеореєстратора . Їх існує безліч видів для вирішення різноманітних задач від бізнесу. Особливістю обладнання, що використовується для відеоспостереження на транспорті є необхідність його вібро-, волого- (для зовнішніх камер і датчиків) і термо- захисту.

Якщо встановити на транспорт незахищене відеообладнання, то воно швидко вийде з ладу. Робота автотехніки пов'язана з негативним впливом навколишнього середовища і значним коливанням температур. Системи відеоспостереження на транспорті Teswell володіють необхідними рівнями захисту від зовнішніх і внутрішніх загроз, характерних для автомобілів.

Videonabludenie_na_transporte_pod_kluch Фото и видео наблюдение на транспорте в Киеве, Одессе, Львове, Харькове, Днепре, Запорожье: цена, отзывы, продажа, купить Фото и видео наблюдение на транспорт

Складно говорити про які-небудь типові рішеннх в системах відеоспостереження, під кожен запит ми безкоштовно розробляємо окремий проект, покликаний вирішити конкретну проблему замовника. Такий підхід, дозволяє клієнту отримати більш економне рішення, так як розроблені заготовлені комплекти систем відеоспостережень, можуть нести в собі зайве обладнання або будуть побудовані на технології, яка для конкретного випадку не відповідатиме оптимальному співвідношенню ціна - якість.

Однак, для загального ознайомлення і розуміння клієнта про те, як влаштована система, які в ній ключові елементи і особливості, ми привели кілька типових прикладів використання відеоспостереження на транспорті.

Можливості сучасних автомобільних відеореєстраторів

Крім ключових для роботи на транспорті характеристик відеореєстраторів, таких як захист від вібрації, вологи, пилу і перепаду температур, сучасних моделей підтримують такі функції як:

  1. Online відеоспостереження через бездротові мережі 3G / 4G / Wi-Fi;
  2. GPS / ГЛОНАСС моніторинг транспорту
  3. Використання декількох форматів відео (гібридні відеореєстратори)
  4. Технологія розпізнавання осіб
  5. Наявність входів для підключення всіляких датчиків і алармов

Відеоспостереження online не тільки дозволяє контролювати те, що відбувається на траспорту в режимі реального часу, а й запобігає проблему, викликану крадіжкою і псуванням самого відеореєстратора, так як вся інформація зберігається в такому випадку, не тільки на картах пам'яті реєстратора, а й на віддаленому сервері.

Формати сучасного обладнання для відеоспостереження

Ми пропонуємо обладнання трьох видів:

Аналогове відеоспостереження

AHD відеоспостереження

IP відеоспостереження

Кожна технологія має свої особливості і відмінності.

Так, аналогове обладнання має обмеження за якістю відеопотоку, проте є найбільш зрозумілою і простою технологією у використанні.

Технологія AHD - це більш розвинений варіант аналогового обладнання, надає можливість отримувати більш якісний відеосигнал, особливістю технології є можливість розміщувати відеокамери на відстані до 500 метро від відеореєстратора, тим самим стає найбільш підходящою для використання в великих морських судах.

Технологія IP надає найбарвистішу і якісну картинку відео, це найбільш передова на поточний момент технологія, і найдорожча. Її використання як правило обумовлено необхідність замовника отримувати відеозапис дуже високої якості.

Videonabludenie_na_transporte_sertificat Фото и видео наблюдение на транспорте в Киеве, Одессе, Львове, Харькове, Днепре, Запорожье: цена, отзывы, продажа, купить Фото и видео наблюдение на транспорт

Отримати безкоштовну консультацію по роботі системи фото і відео спостереження для транспорту, замовити безкоштовне тестування комплекту фото / відео спостереження та системи GPS / ГЛОНАСС моніторингу, дізнатися актуальні ціни під ваші цілі і завдання - ви можете зателефонувавши за телефонами (044) 360-55-43, ( 050) 355-01-00, або пишіть на електронну пошту або просто заповніть форму .

Новини

Лабораторія онлайн бізнесу 2019

трав. 22, 2019 3
Лабораторія онлайн бізнесу 2019
Керівництво Трансконтроль Україна взяло участь в 5-му щорічному бізнес-саміті від…

Китай запускає новий навігаційний супутник BeiDou

трав. 21, 2019 4
17 травня Китай запустив новий супутник BeiDou 2-го покоління
Китай відправив у космос новий супутник навігаційної супутникової системи BeiDou (BDS) з…

Arianespace запустить супутник "SAR" StriX-a на борту ракети-носія Vega для японської стартап-компанії Synspective

квіт. 26, 2019 18
Супутники з радіолокаційним синтезуванням апертури надають якісні зображення земної поверхні незалежно від метеорологічних умов і рівня освітленості
Компанії Synspective і Arianespace підписали контракт на запуск супутника StriX-a, 1-го…

Увага! До закупівлі доступний новий унікальний GPS трекер з магнітним кріпленням і ємною акумуляторною батареєю - CARGO SPY

квіт. 19, 2019 40
Хочемо поділитися новиною про можливість придбати в компанії «Трансконтроль Україна»…

Китай і арабські держави налаштовані на тіснішу співпрацю в галузі супутникової навігації для будівництва "Космічного шовкового шляху"

квіт. 09, 2019 38
kosmicheskij shelkovyj put
У понеділок 1 квітня китайські й арабські офіційні особи, а також експерти передбачили…

 

 

© Трансконтроль Україна, м Київ 2019, (044) 360-55-43

GPS моніторинг транспорту, найкраща GPS система моніторингу
і контролю автотранспорту, контроль витрати палива, GPS ГЛОНАСС Україна