Бездротові датчики рівня палива (ДРП) для контролю і обліку витрати палива

Відгуків (0)
Бездротовий ДУТ, сумісний з різними видами палив
3150.00 грн з ПДВ
Відгуків (0)
Бездротовий датчик рівня палива з Bluetooth 4.0, 1500 мм
3703.31 грн з ПДВ
Відгуків (3)
Бездротовий датчик рівня палива з Bluetooth 4.0, 1000 мм
2904.03 грн з ПДВ

У цьому розділі ви знайдете характеристики, технічні описи датчиків рівня палива (ДРП) для контролю і обліку витрати палива, запобігання несанкціонованих зливів або крадіжок. Датчики, розміщені в даному розділі, підключаються бездротовим з'єднанням до GPS трекера по Bluetooth.

Отримати безкоштовну консультацію по роботі системи GPS моніторингу транспорту і контролю витрат палива, замовити безкоштовне тестування GPS / ГЛОНАСС обладнання та системи супутникового моніторингу, дізнатися актуальні ціни під ваші цілі і завдання - ви можете зателефонувавши за телефоном (050) 355-01-00, або пишіть на електронну пошту або просто заповніть форму.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація по обладнанню назва для GPS моніторингу транспорту

Купити назва товару з підключенням до сервісу «Навігатор», отримати безкоштовну консультацію, інструкцію з підключення та по роботі системи в цілому, замовити безкоштовне тестування системи GPS / ГЛОНАСС моніторингу, дізнатися актуальні ціни під ваші цілі і завдання - ви можете зателефонувавши за телефоном (050) 355-01-00 або пишіть на електронну пошту, або просто заповніть форму

Зв'язатися з нами