Управління холодильним ланцюгом і доставка вакцин

GPS моніторинг транспорту і вантажів допомагає вирішити серйозні проблеми, пов'язані з доставкою медичних вантажів і особливо вакцин від Covid-19 GPS моніторинг транспорту і вантажів допомагає вирішити серйозні проблеми, пов'язані з доставкою медичних вантажів і особливо вакцин від Covid-19

В останні десятиліття фармацевтична промисловість пережила значне зростання, щорічно генеруючи мільярди доларів. Розширення галузі створює серйозні логістичні проблеми, такі як доставка ліків у відповідному середовищі з контрольованою температурою. Недостатній захист продукту та наступна втрата доходу були однією з ключових проблем, якій наразі можна запобігти за допомогою нашого рішення.

Основні проблеми фармацевтичної галузі при транспортуванні вантажів

Галузь фармацевтичної логістики завжди була схильна до величезних фінансових потоків. За даними Grand View Research, світовий ринок фармацевтичної логістики оцінювався в 69 мільярдів доларів в 2019 році, а до 2027 року, за прогнозами, він досягне приголомшливих 118,9 мільярдів доларів. Демографія старіння і зростання добробуту в розвинених країнах, а також розвиток нових лікарських препаратів повинні сприяти зростанню ринку.

Коли справа доходить до доставки фармацевтичних препаратів, слід брати до уваги різні запобіжні заходи, необхідні для збереження цілісності та якості продукту. Фармацевтичні препарати можуть реагувати на безліч різних чинників, включаючи світло, вібрацію, удари і зміни температури. Точніше кажучи, транспортування ліків при належній температурі і раніше було дорогою проблемою, з якою логістичні компанії стикаються на протязі багатьох років. Галузь біофармацевтики несе щорічні збитки приблизно в 35 мільярдів доларів через збої в логістиці з контрольованою температурою (Дослідження логістики Biopharma Cold Chain 2019).

Слід зазначити, що 20% фармацевтичних препаратів при транспортуванні пошкоджуються через порушення холодильного ланцюга (дані Cargosense). Для кінцевих користувачів скомпрометовані поставки можуть бути небезпечними для життя, в той час як для підприємств такі збої можуть призвести до тяжких наслідків:

 • втрата мільйонів доларів
 • заплямована репутація компанії
 • зниження довіри з боку клієнтів
 • екологічний збиток від утилізації відходів і юридичні наслідки

Складнощі при транспортуванні вакцин від COVID-19

2021 рік став ще однією логістичної проблемою при транспортуванні вакцин проти COVID-19. Ці вакцини чутливі до температури, а деякі навіть вимагають ланцюгового зберігання в умовах глибокої заморозки. Оскільки одна вакцина проти COVID-19 коштує 36 доларів на пацієнта, можна уявити собі можливі масштаби фінансових втрат і втрат життєво важливих ліків. Наприклад, якщо вантажівка, завантажений 200 коробками вакцин COVID-19, буде піддано до деяких відхилень у зміні температури, такий збій може коштувати як мінімум: 72 000 доларів. У ці нестабільні часи швидкі і надійні рішення необхідні всім учасникам - урядам, логістичним компаніям та іншим. Ось як наше рішення може прийти вам на допомогу з точки зору наземного транспорту і моніторингу фармацевтичних препаратів або вакцин.

Рішення проблеми транспортування тендітних фармацевтичних вантажів

Наземна доставка - один з найбільш гнучких методів транспортування фармацевтичних препаратів в холодильному ланцюзі, і у нас є двостороннє інтелектуальне рішення, що забезпечує стабільну температуру і постійний моніторинг.

Міжнародна доставка

Скажімо, продукт доставки - це вакцини, і їх потрібно перевезти з місця виробництва в центр розподілу за кордон. Щоб стежити за температурним режимом в довгій подорожі, потрібно врахувати кілька речей.

Пристрій Teltonika AssetTracker (TAT100), встановлений всередині вантажівки, гарантує, що ви ніколи не втратите постійну інформацію про свої вакцини. Про це свідчать дві батареї з дуже низьким саморазрядом, які допомагають витримувати тривалі поїздки.

Наскрізне відстеження має вирішальне значення, коли вакцину необхідно доставити швидко і без затримок. GPS-термінал Teltonika AssetTracker (TAT100), оснащений внутрішніми антенами GNSS (GPS / ГЛОНАСС) з високим коефіцієнтом посилення, буде відправляти інформацію про доставку в online режимі протягом всього шляху. У разі несподіваного уповільнення роботи програмне забезпечення дозволяє нам повідомляти про зміни в розкладі, а компанії можуть ефективно і оперативно узгоджувати плани.
Що стосується моніторингу температури, рішення не може бути повним без датчика Blue Puck T. Пристрій може працювати в діапазоні температур від -40 ⁰C до +85 ⁰C з дозволом 0,5 ⁰C. При транспортуванні чутливих фармацевтичних препаратів будь-яке невелике відхилення температури може мати вирішальне значення. Таким чином, цей пристрій допоможе домогтися особливо точного моніторингу.

Крім того, користувач буде отримувати миттєве повідомлення в своє програмне забезпечення для відстеження в реальному часі про раптове підвищення або зниження температури.

Всі дані, зібрані з датчика температури і GPS-трекера, передаються в програмне забезпечення, тому інформацію можна зручно відстежувати і використовувати в режимі реального часу.

Міжнародна доставка медичних вантажів значно спрощується завдяки впровадженню системи GPS моніторингу транспорту, яка включає в себе відстеження вантажів за допомогою GPS трекера Teltonika TAT100 з дуже ємною акумуляторною батареєю і датчика температури Blue Puck T. Таке рішення закриває такі проблеми при транспортуванні: відстеження переміщення і місця розташування вантажу , моніторинг температури вантажу, повідомлення в режимі online про недотримання температурного режиму або маршруту транспортного засобу. Для організації такої системи GPS моніторингу не буде потрібно дротове з'єднання, обладнання та комплектуючі, ПЗ з'єднуються між собою безпровідно: через Bluetooth і канали мобільного зв'язку

Вигоди gps моніторингу для міжнародної доставки фармакологічних вантажів
 1. Точний моніторинг температури до -40 ⁰C - підтримка вакцин або фармацевтичних препаратів в межах встановленої температури протягом усієї подорожі. Повідомлення про різке зниження / підвищення температури.
 2. Тривалий час автономної роботи - пристрій на базі чіпсета Bluetooth з низьким енергоспоживанням працює від акумуляторів з дуже низьким саморазрядом, які відправляють до 1000 записів. У разі обмеженого підключення до мережі GSM трекер буде дуже економити електроенергію.
 3. Захист від води і пилу при різних варіантах інтеграції (IP67 і IP68). GPS трекер і датчик температури можуть витримати будь-які погодні умови або температурні відхилення.
 4. Міцний і простий в установці. GPS трекер активів (TAT100) можна налаштувати вручну лише за кілька хвилин. Тим часом, інструмент бездротової прошивки FOTA Web забезпечує зашифроване з'єднання через Інтернет і легкий доступ до онлайн-платформи.

Регіональна доставка

Наше друге рішення для безпечного і контрольованого транспортування фармацевтичних препаратів адаптовано до внутрішніх потреб. Наприклад, у нас є випадок перевезення вакцин з регіональних розподільних центрів в лікарні або будинку відпочинку.

Доставка по регіонах займає менше часу, в той час як фургони меншої місткості використовуються для перевезення на менші відстані. Невеликий і зручний GPS-трекер Teltonika TMT250 служить ідеальним рішенням для цієї мети. Залежно від конфігурації пристрій зможе відправляти регулярні оновлення, де ви знаходитесь і стану вантажу протягом дня.

В даному випадку, як і в разі міжнародної доставки, трекер доповнюється датчиком температури Blue Puck T з діапазоном температур від -40 ⁰C до +85 ⁰C з дозволом 0,5 ⁰C. Маючи програмне забезпечення для відстеження в реальному часі, користувач буде отримувати миттєві повідомлення про раптове підвищення або зниження температури.

Регіональне транспортування медичних вантажів відрізняється від міжнародного більш короткими маршрутами і використанням транспорту меншої місткості. Для організації системи GPS моніторингу регіональних перевезень ми рекомендуємо використовувати мініатюрний GPS трекер Teltonika TMT250 і датчик температури Blue Puck T. Таке рішення дозволяє контролювати маршрут і місце розташування транспорту, здійснювати моніторинг температури вантажу, оповіщати в режимі online про зміни температурного режиму. Даний варіант не передбачає проводового підключення, обладнання підключається один до одного через Bluetooth і передає інформацію в диспетчерський центр по каналах мобільного зв'язку

Вигоди використання системи gps моніторингу для регіональної доставки медичних вантажів
 1. Точний моніторинг температури до -40 ⁰C - підтримка вакцин або фармацевтичних препаратів в межах встановленої температури протягом усієї подорожі. Повідомлення про різке зниження / підвищення температури.
 2. Захист від води і пилу при різних варіантах інтеграції (IP67). GPS-трекер і датчик температури можуть витримати будь-які погодні умови або температурні відхилення.
 3. Маленький, міцний і простий в установці. Мініатюрний GPS трекер Teltonika TMT250 можна налаштувати вручну лише за кілька хвилин. Тим часом, інструмент бездротової конфігурації FOTA WEB забезпечує зашифроване з'єднання через Інтернет і легкий доступ до онлайн-платформи.

GPS термінал Teltonika TAT100 (Asset tracker)GPS термінал Teltonika TMT250BLE Датчик температури Blue Puck T

Прочитано 47 разів

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Консультація по обладнанню для назва

Купити назва товару з підключенням до сервісу «Навігатор», отримати безкоштовну консультацію, інструкцію з підключення та по роботі системи в цілому, замовити безкоштовне тестування системи GPS / ГЛОНАСС моніторингу, дізнатися актуальні ціни під ваші цілі і завдання - ви можете зателефонувавши за телефоном (050) 355-01-00 або пишіть на електронну пошту, або просто заповніть форму