На автотранспорт одеської компанії «Пуратос Україна» встановлено термінальне GPS / ГЛОНАСС обладнання системи супутникового моніторингу «Навігатор-С» від «Трансконтроль Україна

puratos

На автотранспорт одеської компанії «Пуратос Україна» встановлено термінальне GPS / ГЛОНАСС обладнання системи супутникового моніторингу «Навігатор-С» від «Трансконтроль Україна»

У грудні 2016-го року в «Пуратос Україна» успішно впроваджена система GPS / ГЛОНАСС моніторингу транспорту «Навігатор-С» від «Трансконтроль Україна.

Цілі впровадження системи GPS / ГЛОНАСС контролю не нові. Основні - це підвищення безпеки та організація віддаленого контролю за використанням корпоративного автопарку.

Контролюються параметри:

  • відвідування (дата / час) співробітниками компанії замовників і т.д .;
  • дотримання швидкісного режиму в звітах і візуально;
  • контроль пробігу з поділом пробігів автомобілів в робочий і неробочий час;
  • контроль витрати палива по пробігу і норми витрати.

Puratos - це міжнародна корпорація з величезним асортиментом інноваційних продуктів і досвідом їх застосування в хлібному, кондитерському і шоколадному виробництвах. Продукти та послуги доступні більш ніж в 100 країнах по всьому світу і в багатьох вже налагоджені виробництва в формі дочірніх підприємств. Клієнтами є Артізан, промислові виробники, представники роздрібної торгівлі та сектору HoReCa.

 

 

 

© Трансконтроль Україна, м Київ 2019, (044) 360-55-43

GPS моніторинг транспорту, найкраща GPS система моніторингу
і контролю автотранспорту, контроль витрати палива, GPS ГЛОНАСС Україна