Фото і відеоспостереження на транспорті

Про відеомоніторинг для транспорту

Вантажні та пасажирські перевезення, робота спецтехніки, організація точного землеробства сьогодні все більше потребують більш чіткого контроля з боку керівництва бізнесу, щоб уникнути нецільового використання транспорту, зловживання і крадіжки вантажів.

Videonabludenie_na_transporte_ugrozy Програмного забезпечення «Навігатор-С» для контролю вивезення відходів (сміття)

Videonabludenie_na_transporte_vizualny_kontrol Програмного забезпечення «Навігатор-С» для контролю вивезення відходів (сміття)

Ці проблеми допомагає вирішити організація систем відеоспостереження на транспорті.

Сьогодні GPS / ГЛОНАСС моніторинг ТС вже не вирішує всіх проблем власників автопарків, для повномасштабного і якісного контролю транспорту необхідне рішення, що дозволяє фіксувати місцезнаходження, а й відеоконтроль, ситуації що відбувається.

Наша компанія комплексно вирішує проблеми бізнесу, пов'язані з організацією ефективної роботи автопарку і моніторингу транспорту, як з використанням космічних технологій (GPS / ГЛОНАСС / Galileo), так і з організацією відеоспостереження на транспорті.

Ми протестували лінійки обладнання багатьох виробників, і пропонуємо своїм клієнтам те рішення, яке самі використовуємо в своєму автопарку вже близько 2-х років для організації відеоспостереження на транспорті - обладнання Teswelltech .

Videonabludenie_na_transporte_teswelltech Програмного забезпечення «Навігатор-С» для контролю вивезення відходів (сміття)

Приклад роботи системи відеоспостереження на транспорті

На транспортний засіб, в залежності від її цільового використання встановлюються різні системи відеоспостереження: наприклад, для пасажирського транспорту буде потрібно більше внутрішніх відеокамер, а для сільськогосподарської техніки - навпаки, будуть потрібні зовнішні відеокамери.

Відеокамери, встановлені на транспорт, підключаються до відеореєстратора . Їх існує безліч видів для вирішення різноманітних задач від бізнесу. Особливістю обладнання, що використовується для відеоспостереження на транспорті є необхідність його вібро-, волого- (для зовнішніх камер і датчиків) і термо- захисту.

Якщо встановити на транспорт незахищене відеообладнання, то воно швидко вийде з ладу. Робота автотехніки пов'язана з негативним впливом навколишнього середовища і значним коливанням температур. Системи відеоспостереження на транспорті Teswell володіють необхідними рівнями захисту від зовнішніх і внутрішніх загроз, характерних для автомобілів.

Videonabludenie_na_transporte_pod_kluch Фото и видео наблюдение на транспорте в Киеве, Одессе, Львове, Харькове, Днепре, Запорожье: цена, отзывы, продажа, купить Фото и видео наблюдение на транспорт

Складно говорити про які-небудь типові рішеннх в системах відеоспостереження, під кожен запит ми безкоштовно розробляємо окремий проект, покликаний вирішити конкретну проблему замовника. Такий підхід, дозволяє клієнту отримати більш економне рішення, так як розроблені заготовлені комплекти систем відеоспостережень, можуть нести в собі зайве обладнання або будуть побудовані на технології, яка для конкретного випадку не відповідатиме оптимальному співвідношенню ціна - якість.

Однак, для загального ознайомлення і розуміння клієнта про те, як влаштована система, які в ній ключові елементи і особливості, ми привели кілька типових прикладів використання відеоспостереження на транспорті.

Videonabludenie_na_transporte_avtobus_1 Програмного забезпечення «Навігатор-С» для контролю вивезення відходів (сміття)

Videonabludenie_na_transporte_gruzovoj_1 Програмного забезпечення «Навігатор-С» для контролю вивезення відходів (сміття)

Videonabludenie_na_transporte_kombajn_1 Програмного забезпечення «Навігатор-С» для контролю вивезення відходів (сміття)

Можливості сучасних автомобільних відеореєстраторів

Крім ключових для роботи на транспорті характеристик відеореєстраторів, таких як захист від вібрації, вологи, пилу і перепаду температур, сучасних моделей підтримують такі функції як:

 1. Online відеоспостереження через бездротові мережі 3G / 4G / Wi-Fi;
 2. GPS / ГЛОНАСС моніторинг транспорту
 3. Використання декількох форматів відео (гібридні відеореєстратори)
 4. Технологія розпізнавання осіб
 5. Наявність входів для підключення всіляких датчиків і алармов

Відеоспостереження online не тільки дозволяє контролювати те, що відбувається на траспорту в режимі реального часу, а й запобігає проблему, викликану крадіжкою і псуванням самого відеореєстратора, так як вся інформація зберігається в такому випадку, не тільки на картах пам'яті реєстратора, а й на віддаленому сервері.

Videonabludenie_na_transporte_interface Програмного забезпечення «Навігатор-С» для контролю вивезення відходів (сміття)

Формати сучасного обладнання для відеоспостереження

Ми пропонуємо обладнання трьох видів:

Аналогове відеоспостереження

AHD відеоспостереження

IP відеоспостереження

Кожна технологія має свої особливості і відмінності.

sravnitelnaya_tablitsa_videotehnologij1 Програмного забезпечення «Навігатор-С» для контролю вивезення відходів (сміття)

Так, аналогове обладнання має обмеження за якістю відеопотоку, проте є найбільш зрозумілою і простою технологією у використанні.

Технологія AHD - це більш розвинений варіант аналогового обладнання, надає можливість отримувати більш якісний відеосигнал, особливістю технології є можливість розміщувати відеокамери на відстані до 500 метро від відеореєстратора, тим самим стає найбільш підходящою для використання в великих морських судах.

Технологія IP надає найбарвистішу і якісну картинку відео, це найбільш передова на поточний момент технологія, і найдорожча. Її використання як правило обумовлено необхідність замовника отримувати відеозапис дуже високої якості.

Videonabludenie_na_transporte_sertificat Фото и видео наблюдение на транспорте в Киеве, Одессе, Львове, Харькове, Днепре, Запорожье: цена, отзывы, продажа, купить Фото и видео наблюдение на транспорт

Отримати безкоштовну консультацію по роботі системи фото і відео спостереження для транспорту, замовити безкоштовне тестування комплекту фото / відео спостереження та системи GPS / ГЛОНАСС моніторингу, дізнатися актуальні ціни під ваші цілі і завдання - ви можете зателефонувавши за телефонами (044) 360-55-43, ( 050) 355-01-00, або пишіть на електронну пошту або просто заповніть форму .

Новини

Дослідники Антарктики, використовують повітряні змії, для корекції положення супутникового угруповання Galileo

бер. 04, 2019 18
d383d2a7f18b38f50f531c6f6759cc5a Програмного забезпечення «Навігатор-С» для контролю вивезення відходів (сміття)
Науково-дослідницька експедиція з повітряними зміями у внутрішні райони Антарктиди внесла…

GPS NAVSTAR третього покоління - запущений перший супутник

січ. 25, 2019 55
8c4e7ddecfb739ef5c33c55621b27630 Програмного забезпечення «Навігатор-С» для контролю вивезення відходів (сміття)
У грудні 2018 на орбіту був виведений GPS-супутник 3-го покоління - "GPS III SV01"

Квантовий компас

січ. 17, 2019 48
ab98897d60eaa0d05c1862c118538407 Програмного забезпечення «Навігатор-С» для контролю вивезення відходів (сміття)
Для того щоб уникнути уразливості пов'язаної зі супутниковим геопозиціонуванням (глушіння…

Відеореєстратори Teswell TS-920/928 навчилися працювати з сенсорними моніторами

груд. 28, 2018 63
98786352ab62965a07c516ba5d449e8a Програмного забезпечення «Навігатор-С» для контролю вивезення відходів (сміття)
Управління відеореєстратором тепер можна здійснювати за допомогою візуального інтерфейсу,…

Трекери Teltonika випробували холодом і спекою!

груд. 26, 2018 55
500a44935c8320008f1c713a63e32b8e Програмного забезпечення «Навігатор-С» для контролю вивезення відходів (сміття)
GPS / ГЛОНАСС трекери Teltonika були протестовані на стійкість до перепадів температури.…

 

 

© Трансконтроль Україна, м Київ 2019, (044) 360-55-43

GPS моніторинг транспорту, найкраща GPS система моніторингу
і контролю автотранспорту, контроль витрати палива, GPS ГЛОНАСС Україна