Дистанційний контроль витрати палива

Контроль расхода топлива

Очевидно, що паливо - основна частина витрат підприємства. Суворі реалії говорять про проблему крадіжки або нераціонального використання палива на всілякій техніці, в абсолютно різноманітних галузях. А ціни на паливо 2017го року змушують всіх нас не просто економити, а шукати і впроваджувати сучасні системи контролю витрат палива.

 pistolet

Як віддалено проконтролювати витрата палива? Як відстежити обсяги заправок, місця заправок і зливів палива? Як відстежити саботаж, спроби обману, обходу системи контролю витрати палива? На всі ці питання відповість GPS \ ГЛОНАСС система моніторингу транспорту і контролю витрат палива "Навігатор-С"! Впровадивши на підприємстві систему моніторингу транспорту можна отримати максимально докладну інформацію про витрату палива по кожному транспортному засобу за будь-який проміжок часу, відстежити спроби обману датчиків рівня палива і інші спроби обходу системи моніторингу транспорту в цілому.

"Трансконтроль Україна" пропонує комплект обладнання для дистанційного контролю витрати палива за максимально доступними цінами. Гарантія на обладнання для моніторингу транспорту і контролю витрат палива від ДВОХ років.

Інвестиції в організацію системи контролю транспорту і моніторингу витрати палива окупаються в найкоротші терміни - від кількох днів. Економія палива часто досягає 50%.

Основними елементами GPS \ ГЛОНАСС системи контролю витрати палива є спеціальні датчики рівня палива типу місткості, які монтуються безпосередньо в геометричний центр паливного бака транспортного засобу - "Навігатор-FLS", ДУ02, "Epsilon" та інші.

Завдяки використанню сучасних програмного забезпечення(GPS трекерів, GPS маячків, GPS терміналів) і цифрових або частотних датчиків рівня палива - ми вже зараз готові запропонувати контроль витрати, об'єму, заправок і зливів палива в 6-ти незалежних ємностях одночасно з показаннями рівня палива в кожному резервуарі окремо !!!

Відзначимо, що ми враховуємо специфіку роботи наших замовників і встановлюємо тільки надійне і перевірене обладнання.

Отримані дані обробляються і за допомогою професійного програмного забезпечення виводяться у формі спеціалізованих звітів. Ви завжди знаєте поточний обсяг палива в баці кожного автомобіля, контролюєте місця та обсяги заправок і можливих зливів - тобто ВИ ВОЛОДІЄТЕ ІНФОРМАЦІЄЮ!

 

 

© Трансконтроль Україна, м Київ 2019, (044) 360-55-43

GPS моніторинг транспорту, найкраща GPS система моніторингу
і контролю автотранспорту, контроль витрати палива, GPS ГЛОНАСС Україна