Контроль вивезення відходів

«Трансконтроль Україна» пропонує функціонал програмного забезпечення «Навігатор-С» для контролю вивезення відходів (сміття)

Призначення:

Рішення призначене для автоматичного планування, контролю рейсів і кількості вивезених твердих побутових відходів (ТПВ), а також формування звітності за результатами роботи комунальних служб.

Ефект від впровадження

 • Значне підвищення якості роботи комунальних служб за рахунок дистанційного автоматизованого контролю транспортних засобів, задіяних у вивезенні ТПВ;
 • Оптимізація роботи диспетчерів;
 • Автоматизація обліку вивезення ТПВ;
 • Дистанційний оперативний контроль за виконанням необхідного маршруту і відвідуванні всіх точок з ТПВ.

Особливості роботи системи «Навігатор-С» по контролю вивезення ТПВ

 • Диспетчер наносить на географічну карту місця розташування контейнерів з твердими побутовими відходами.

Диспетчер наносить на географическую карту места расположения контейнеров с ТБО.

 • Наносяться маршрути руху транспорту із зазначенням заданого часу відвідування точки з контейнерами з ТПВ, допустимий час перебування в такій точці. Потім кожен маршрут зі своїми атрибутами присвоюється кожному автомобілю, який вивозить ТПВ.

Наносятся маршруты движения транспорта с указанием заданного времени посещения точки с контейнерами с ТБО, допустимое время нахождение в такой точке. Затем каждый маршрут со своими атрибутами присваивается каждому автомобилю, который вывозит ТБО.

 • Для кожної площадки вписується кількість контейнерів, які на ній знаходяться і вказується тип відходів.
 • Диспетчер роздруковує автоматично створені маршрутні листи для кожного водія.

Диспетчер распечатывает автоматически созданные маршрутные листы для каждого водителя.

 • Програмне забезпечення «Навігатор-С» отримує і обробляє телематическую інформацію від автомобілів.

Программное обеспечение «Навигатор-С» получает и обрабатывает телематическую информацию от автомобилей.

 • Диспетчер отримує інформацію про відхилення від маршруту в режимі реального часу.
 • В результаті диспетчер може сформувати звіт за будь-який період часу. У звіті зазначаються: кількість відвіданих ділянок і кількість прибраних контейнерів (відзначаються власники відходів), виконання графіка вивозу ТПВ, черговість відвідування ділянок, які ділянки не відвідані.

В результате диспетчер может сформировать отчет за любой период времени. В отчете указываются: количество посещенных участков и количество убранных контейнеров (отмечаются собственники отходов), выполнение графика вывоза ТБО, очередность посещения участков, не посещенные участки.

 

Корисним доповненням для контролю вивезення відходів є комплект відеоспостереження на сміттєвоз .

Система відеоспостереження на сміттєвозах дозволяє контролювати роботу транспортного засобу під час вивезення сміття.

Комплект відеоспостереження містить в собі 2 відеокамери: 1-я камера розміщується на завантажувальний ківш так, щоб було видно процес завантаження і вивантаження сміття, крім цього камера може фіксувати неможливість поїздів та виїздів на сміттєзвалище у дворах. 2-я камера здійснює відеоконтроль відбувається в кабіні. Також в комплект входить компактний монітор, за допомогою якого водій завжди може бачити зображення з задньої камери і відстежувати завантаження / розвантаження, огляд при русі заднім ходом.

Завдяки наявності системи відеоспостереження на сміттєвозі, ви завжди будете знати, що відбувалося в кабіні і як здійснювався висновок сміття на маршруті.

Приклад того, як виглядає для кінцевого користувача відеоспостереження на сміттєвозі

Сміттєвоз обладнаний 4-я камерами: курсова камера - встановлена ​​в салоні і "дивиться" на дорогу вперед, дві зовнішні камери - з боків і одна камера ззаду для огляду завантаження / розвантаження сміття і огляд при русі заднім ходом. Через дощ і відсутність козирка на камері зображення розмите. Функція GPS / ГЛОНАСС моніторингу транспорту в даному прикладі відсутня.

Купити GPS / ГЛОНАСС систему дистанційного контролю за вивезенням відходів (сміття), отримати безкоштовну консультацію, замовити тестування ви можете, зателефонувавши за телефоном (050) 355-01-00, написавши на електронну пошту або заповнивши форму.

Консультація по обладнанню назва для GPS моніторингу транспорту

Купити назва товару з підключенням до сервісу «Навігатор», отримати безкоштовну консультацію, інструкцію з підключення та по роботі системи в цілому, замовити безкоштовне тестування системи GPS / ГЛОНАСС моніторингу, дізнатися актуальні ціни під ваші цілі і завдання - ви можете зателефонувавши за телефоном (050) 355-01-00 або пишіть на електронну пошту, або просто заповніть форму

Зв'язатися з нами